Business developer Marketplace pre SK trh (z Prahy)

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Mzdové podmienky (brutto)
Od 35 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vziať do ruky telefón a jedným callom začať zaujímavú spoluprácu tam, kde to nikto nečakal. Nájsť leadov a kontakty tam, kde to iných nenapadne. Poznať svoj segment a identifikovať medzery v rámci online predaja na českom i slovenskom trhu. Predávať produkt, ktorý je a bude extrémne aktuálny, pretože pomôže tisícovkám malých e-shopov zvýšiť predaj a dostať produkty k svojim zákazníkom. Zdieľať v tíme best practices a navzájom sa motivovať. Tak v tíme MarketPlace vypadá deň akvizičného obchodníka.

A čo ti práca s nami prinesie:
- možnosť nadštandardného zárobku v rámci nezastropovaných mesačných bonusov
- presah do medzinárodného prostredia
- rozvoj a rast v rámci tímu MarketPlace
- urobíme z Vás odborníka na e-commerce
- stabilné pracovné prostredie a dobrú atmosféru v tíme
- z benefitného balíčka mimo iných VIP zľavy na našich partnerských e-shopoch

Prečo hľadáme nového kolegu/kolegyňu?
Budujeme unikátny koncept Marketplace, vďaka ktorému chceme posunúť nie len naše služby a ponuku, ale aj celú českú a slovenskú e-commerce na vyššiu úroveň. Cieľom je ponúknuť našim zákazníkom čo najširšie a najkvalitnejšie portfólio, z ktorého si vyberie skutočne každý. A taktiež služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročenjšieho klienta.
Hľadáme niekoho, kto sa nebojí nových výziev a chce byť pri rozvíjaní nového segmentu na trhu. Nie je dôležité vzdelanie, ale tvoje nadšenie.

Čomu sa u nás budeš venovať?
• aktívne nadväzovanie spolupráce s novými partnermi a ich integrácia do obchodnej štruktúry MALL
• úzka spolupráca so segmentovým riadením v oblasti identifikácie cieľových oborov, kategórií, spoločností a značiek
• zodpovednosť za integrovanú komunikáciu v rámci partnerského predaja a budovanie dlhodobých vzťahov s partnermi
• koordinácia a zaistenie interných aktivít podporujúcich partnerský predaj
• proaktívna súčinnosť pri onboardingu partnerov a ich následnom obchodnom rozvoji naprieč celou geografiou MALLGROUP
• spolupráca s oddeleniami produktu, marketingu a logistiky

Aké skúsenosti sa ti budú hodiť?
• skvelé obchodné a prezentačné skills
• skúsenosť s predajom služieb alebo B2B predajom
• skúsenosť alebo extrémny záujem o e-commerce
• nadšenie, aktívny prístup k práci a pozitívny prístup k zmenám
• vytrvalosť pri dosahovaní cieľov a vlastnú motiváciu doťahovať veci do konca
• umenie plánovať a stanovovať priority
• umenie vnímať kľúčové potreby partnera a ponúknuť vhodné riešenie
• časová flexibilita
• angličtina na komunikatívnej úrovni
• dobrá užívateľská znalosť práce na PC (MS Office - Excel, PowerPoint)
• vodičský preukaz B (aktívny vodič)

Prečo do toho ísť s nami?
• VIP program v našich e-shopoch (Mall.cz, Vivantis, CZC a Košík), ktoré ti môžu ušetřiť balík
• 5 dní plateného voľna naviac, multisport karta, príspevky na penzijné pripoistenie, odmeny za vernost Mallu
• prosluněné terasy, kde můžeš meetingovat a chytat u toho bronz a nebo uspořádat grilovačku s kolegy
• dog friendly office
• pro homo cykliens či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami
• výhodné tarify mobilního volání a internetu od O2 Family pro tvou rodinu a blízké včetně dotací na telefony a tablety
• Exklusivní služby ČSOB PREMIUM obsahující super balíček bankovních služeb zdarma
• spousta dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, Benzina, Auto Kelly apod.)
• home office a flexibilní pracovní doba
• vyzkoušíš nejnovější technologie a pracovní přístupy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4160564  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 35 000 Kč/mesiac