Business developer pre Marketplace na Slovensku

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac+ bonusy za dosiahnuté ciele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Láka ťa pracovať vo veľkej firme s neformálnou kultúrou? U nás si na oficiality nepotrpíme. Všetci si tykáme a sme na 1 vlne.
• Baví ťa byť blízko biznisu a mať možnosť ovplyvňovať veci okolo seba?
• Chceš nám pomôcť vybudovať najväčší on-line ekosystém v strednej Európe?

Tak s nami poď budovať nový fenomén a smer internetového nakupovania – partnerský predaj!
Prečo hľadáme nového kolegu/ novú kolegyňu?

Budujeme unikátny koncept Marketplace, vďaka ktorému chceme posunúť nie len naše služby a ponuku, ale aj celú českú a slovenskú e-commerce na vyššiu úroveň. Cieľom je ponúknuť našim zákazníkom čo najširšie a najkvalitnejšie portfólio, z ktorého si vyberie skutočne každý. A taktiež služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročenjšieho klienta.
Hľadáme niekoho, kto sa nebojí nových výziev a chce byť pri rozvíjaní nového segmentu na trhu. Nie je dôležité vzdelanie, ale tvoje schopnosti a nadšenie.

Čomu sa u nás budeš venovať?
• nadväzovanie spolupráce s novými partnermi (e-shopy) formou B2B a ich následná integrácia do obchodnej štruktúry MALL podľa správne zvolenej stratégie
• budeš úzko spolupracovať s našimi category managermi a celým obchodom tak, aby ste správne identifikovali ciele jednotlivých oborov, kategórií, spoločností a značiek. To všetko v súlade s celkovom firemnou stratégiou.
• budeš zodpovedný za komunikáciu a vytváranie dlhodobých vzťahov s našimi partnermi v oblastsi Marketplace
• koordinácii a zaisteniu interných aktivít podporujúcich partnerský predaj, proaktívnu súčinnosť pri onboardingu partnerov a ich následnom obchodnom rozvoji naprieč celou geografiou MallGroup
• spolupráci s oddeleniami produktu, marketingu a logistiky

Prečo do toho ísť s nami?
- VIP ceny v našich e-shopoch (Mall.sk, Vivantis, CZC a ďalších), ktoré Ti môžu ušetriť balík
- relax day,
- stravné lístky/karty, multisport karta, odmeny za vernosť
- neformálna kultúra, všetci si tu tykáme :)
- skvelá partia
- veľa ďalších výhod

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aké skúsenosti a schopnosti sa ti budú hodiť?
• obchodné a prezentačné schopnosti na výbornej úrovni
• nadšenie a aktivný prístup k práci a pozitívny prístup k zmenám
• vytrvalosť pri dosahovaní cieľov a vlastnú motiváciu doťahovať veci do konca
• umenie plánovať a stanovovať si priority
• umenie vnímať kľúčové potreby partnera a ponúknuť vhodné riešenia
• časová flexibilita
• angličtina na komunikatívnej úrovni
• dobrá užívateľská znalosť práce s PC (MS Office - Excel, PowerPoint)
• vodičský preukaz skup. B (aktívny šofér)

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3897713  Dátum zverejnenia: 27.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac