Junior Onboarding Specialist pre Marketplace

Internet Mall Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 4321/6, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mesačnej mzdy: od 800,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta + výkonnostné odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MALL.SK buduje ako prví na Slovensku unikátny koncept Marketplace, vďaka ktorému chceme posunúť nielen naše služby a ponuku, ale aj celé slovenské e-commerce na vyššiu úroveň. Cieľom je našim zákazníkom ponúknuť čo najkvalitnejšie portfólio, z ktorého si vyberie každý, a služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho klienta. Pokiaľ chcete túto víziu budovať s nami a nebojíte sa výziev, potom hľadáme práve Vás!
Absolventi sú u nás vítaní, ale ideálne aspoň s malou pracovnou skúsenosťou popri štúdiu.
Medzi hlavné úlohy patrí:
• Každodenná komunikácia s obchodnými partnermi a vedenie procesu ich onboardingu; koordinácia aktivít onboardingu naprieč zahraničnými regiónmi Mallgroup
• Technická a koordinačná spolupráca s novými partnermi, rovnako ako podpora partnerov pri rozširovaní ponuky produktov a služieb na Marketplace; dozor nad kvalitou naplnenia produktových informácii zo strany partnerov
• Testovanie a optimalizácia procesov v rámci implementácie partnerov a aktívna spolupráca na vývoji a vylepšovaní technickej platformy pre Marketplace
• Analýza súčasného stavu a úzka spolupráca s tímom marketingu, obchodu a backoffice, analýza návrhov úprav štruktúry webového a produktového menu, zakladanie a správa produktových kategórii v systémoch

- zázemie a stabilita nadnárodnej spoločnosti
- možnosť dlhodobej spolupráce
- osobný rast, rozvoj a získavanie skúseností v e-commerce
- zamestnanecké zľavy a možnosť nákupu na splátky bez navýšenia
- mimoriadne odmeny za životné a pracovné výročia
- MultiSport karta
- relaxday
- príspevok na kultúru
- ovocné dni
- spoločné aktivity, teambuilding
- stretching a yoga na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Naše očakávania na ideálneho kandidáta sú:
• Technické zameranie a záujem o oblasť informačných technológii (nie je nutné vedieť programovať, ale musíte byť schopný zadať požiadavku programátorovi)
• Analytické myslenie a logický úsudok, schopnosť efektívne sa orientovať v komplexnom informačnom systéme a jeho vzájomných väzbách
• Samostatnosť, podnikavosť – umenie riešiť neočakávané komplikácie, prioritizovať si prácu, plánovať a pracovať na niekoľkých projektoch naraz
• Dobré organizačné a komunikačné schopnosti (schopnosť komunikovať s kolegami z obchodu aj s vývojármi)
• Výborná slovenčina a veľmi dobrá angličtina na komunikatívnej úrovni

Ale nezaobíde sa bez:
• Nadšenia, aktívneho prístupu k práci a pozitívneho prístupu k zmenám
• Vytrvalosti pri dosahovaní cieľov a vlastnej motivácie doťahovať veci do konca
• Vnímavosti k potrebám partnera a schopnosti hľadať vhodné riešenia

Na oplátku ponúkame:
• priestor pre sebarealizáciu
• možnosť kariérneho rastu a ďalšieho vzdelávania
• dobré finančné ohodnotenie
• systém starostlivosti o zamestnancov
• priateľský kolektív a príjemné pracovné prostredie

Internet Mall Slovakia s.r.o. patrí do skupiny MALL GROUP.
Mall Group je najväčšia e-commerce skupina v strednej a východnej Európe. Zameriava sa na štyri hlavné oblasti: tradičný e-commerce (nákupné galérie MALL.SK, Vivantis.sk, v CZ CZC.CZ a pod.), on-line predaj potravín (Košík.cz), internetovú televíziu (MALL.TV) a finančné služby pre internetové nakupovanie (MALL Pay). Pôsobíme v siedmich krajinách a s viac ako 2 000 zamestnancami ponúkame naše služby 90 miliónom obyvateľom v strednej a východnej Európe. Sme špičkou v oblasti e-commerce, a to vďaka schopným ľuďom, inováciám, najnovším technológiám a neustálemu hľadaniu nových ciest.

Našou víziou je vybudovať najväčšiu platformu on-line služieb v strednej Európe a spoločne so zákazníkmi vytvárať digitálnu budúcnosť. Poď do toho s nami!

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3459932  Dátum zverejnenia: 6.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mesačnej mzdy: od 800,- EUR brutto (viac v závislosti od skúseností a kvalifikácie kandidáta + výkonnostné odmeny)