Inžinier kvality - koordinátor

INTERNATIONAL QUICK SERVICE SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca vhodná pre mužov aj ženy v lokalite Trenčianskeho kraja, potreba presunov v rámci sídla našich zákazníkov ( Nové Mesto nad Váhom, Dubnica nad Váhom, .....)
• koordinácia a riadenie priebehu objednávky
• vedenie tímu pracovníkov a ich koordinácia pri kontrole kvality výrobkov
• komplexné riešenia problémov
• anglický jazyk na komunikačnej úrovni PODMIENKOU
• komunikácia so zákazníkom
• školenie pracovníkov, atď.
• viac informácií poskytneme na osobnom pohovore
• predošlá skúsenosť s kontrolou kvality v automobilovom
priemysle je PODMIENKOU

Ponúkame ti
• práca na dobu neurčitú
• mzda od 1200 € brutto + prémie po zaškolení
• celkové ohodnotenie závisí od skúseností a schopností kandidáta
• možnosť kariérneho rastu
• nástup ASAP
• školenie, individuálny prístup
• voľný narodeninový deň

Informácie o výberovom konaní

- samostatnosť
- flexibilita
- organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovedný prístup k práci
- odolnosť voči stresovým situáciám

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť International Quick Service Slovakia s.r.o. bola založená v roku 2004 a je modernou, dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou poskytujúcou služby kontroly kvality s cieľom dosiahnuť spokojnosť zákazníka. Sme mladý dynamický tím, ktorý čerpá už z 10 ročných skúseností .
Využite príležitosť získať zaujímavé a perspektívne zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3820466  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac