Brand manager v oblasti kozmetológie vo Viedni

International Medical Expert s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiacOdmeny z celkového predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

International Medical Expert príjme do pracovného pomeru alebo na živnosť brand managerku a školiteľku pre salóny krásy, estetické a kozmetické salóny v oblasti Viedeň / Rakúsko

NEMECKÝ JAZYK PODMIENKA

KONTAKTOVAŤ LEN TELEFONICKY  +421 948 404048

Hĺadáme aktívnu a komunikatívnu obchodnú zástupkyňu s dokonalým nemeckým jazykom a so záujmom o kozmetológiu, estetickú medicínu.
Našim profesionálnym klientom poskytujeme produkty
a zaškolenia v obore:
- Kozmetológia a kozmetické procedúry
- Estetická dermatológia
- Dermato estetické ošetrenia
- Telové skrášlujúce ošetrenia

Sme výhradným distribútorom špičkovej kozmetiky, produktov pre estetickú medicínu a distribútorom najmodernejších dermatologických a kozmetických prístrojov. Ponúkame širokú škálu produktov a ošetrení, ktoré vyhovujú všetkým typom pleti a veku klienta. Sme školiacim centrom IMA pre kozmetológov a lekárov estetickej medicíny.

Náplň práce:
Čo potrebujeme od našej novej školiteľky/brand managerky
a obchodnej zástupkyni v jednom?
- Naučiť sa všetko o našich produktoch a procedúrach
v nemeckom jazyku
- Zvládnuť naše školenia a online webináre
- Zvládnuť protokoly ošetrení
- Byť dobrou poradkyňou a školiteľkou a mať školiace vlohy
- Odovzdávať svoje vedomosti a praktické skúsenosti profesionálom
v salónoch krásy a estetických klinikách v Rakúsku
- Poskytovať informácie klientom v nemeckom jazyku
- Oslovovať a vyhľadávať nových klientov v Rakúsku
- Absolvovať stretnutia s klientami v salónoch v Rakúsku
- Kontaktovanie a komunikácia s klientami priamo v teréne,
ale aj cez internet, sociálne siete a mailing, telefón
- Zvládnuť organizáciu individuálnych ale aj firemných skupinových školení v IMA, organizáciu kongresov v spolupráci s našim tímom

Dôležité je:
- budovanie dobrých vzťahov s klientami v Rakúsku
- aktívny predaj produktov zákazníkom,
aktívne poradenstvo a zaškolovanie klientov v nemeckom jazyku
- neustále ďalšie vzdelávanie sa v oblasti kozmetických produktov a služieb
- prezentácia a predaj produktov pre esteticku medicínu,
lekárov a kozmetické salóny v nemeckom jazyku
- organizovanie webinárov, školení v nemeckom jazyku
- účasť na našich aj medzinárodných webinároch a školeniach.

Vyžaduje sa aktívne ovládanie aj nemeckého jazyka.

Vítaná je aj angličtina

Práca - oblsť Viedeň a okolie.

Auto, Počítač, Telefón, + Bonus za predaj a celkový obrat
Kontaktovať LEN telefonicky +421 948 404048

Informácie o výberovom konaní

KONTAKTOVAŤ LEN TELEFONICKY +421 948 404048 +421948 404048

Naše produkty, protokoly a ošetrenia si môžete pozrieť na:

www.medicals-cosmetics.com
www.medicals-cosmetics.at

v časti pre lekárov a v časti pre kozmetológov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, kozmetologia, dermatológia, kozmetika, obchodný zástupca, brand manager

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

World - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodný zastupca, brand manager, kozmetológia, farmacetológia, dermatológia, obchodný zástupca, bra

Počet rokov praxe

4

- Samostatnosť
- Slušné priateľské vystupovanie
- Znalosti v obore
- Ochota učiť sa
- Prezentácia na verejnosti
- Organizačné schopnosti
- Slovenský a anglický jazyk

International Medical Expert a Mauro Simon jClinic e spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie.

Info:
www.maurosimon.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4352387  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac