Reagujte bez životopisu

Tvorca videi a foto obsahu pre socialne siete a web stranku

International Medical Expert s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 31, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od vzdelania, znalosti, skusenosti a praxe kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Medicals-Cosmetics a Mauro Simon Clinic hľadáme kreatívnu a zručnú osobu na tvorbu multimediálneho obsahu, ktorú baví kozmetika, kozmetológia, estetická medicína.

Hlavnou zodpovednosťou bude tvorba stratégie a obsahu pre socialne platformy Fcb, Instagram, You Tube a Tik Tok a www stránku.

Náplňou práce bude tvorba rôznych formátov videí vrátane produktových, reklamných, vlogov, vtipných videí a rozhovorov s profesionálmi, videa protokolov ošetrení a rôznych ďalších projektov a ich následný strih a úprava do finálnej podoby.

​Dostaneš svoju oblasť zodpovednosti a my dúfame že vďaka tvojim videám posunieš skvelé informácie o produktoch, inovatívnych ošetreniach čo najširšej verejnosti.

Ak ťa baví točiť videá, vieš si sám/a naštruktúrovať scenár podľa zadanej témy, vieš priniesť originálne spracovanie a si macher v efektívnej postprodukcii (speed to market matters), tak nám zavolaj.

PROSÍM KONTAKTOVAŤ TELEFONICKY : 0948 404048

International medical Expert, Medicals Cosmetics a Mauro Simon Clinic sú spoločnosti, ktoré sú leadrom v oblasti kozmetológie a estetickej medicíny. Preto ak ťa zaujíma táto oblasť, neváhaj nás kontaktovať.

Tvojou náplňou práce bude:

- spravovanie + vytváranie príspevkov na socialnych sieťach
- návrh a tvorba grafických podkladov
- správa sociálnych sietí a marketingová komunikácia
(You Tube, facebook, google+, instagram, ...)
- samostatné vytváranie obsahu, dialóg s fanúšikmi

- Tvoriť kreatívne videá a foto
​- Úzka spolupráca s brand managermi v kozmetológii a estetickej medicíne, marketingovým tímom, profesionálnymi grafickými dizajnérmi zo sveta (naši dodávatelia a odborný marketing team z rôznych súpoločnosti zo sveta)

- Tvorba obsahu aj v spolupráci s profesionálmi, lekármi, kozmetológmi na Slovensku. Niekedy sa vyžaduje cestovanie spolu s brand managerom za účelom realizácie planovaných videi.

- Zabezpečenie efektívneho prístupu k tvorbe obsahu.
​- V spolupráci s celým tímom návrh stratégie pre socialne siete, následná implementácia stratégie, zodpovednosť za nastavenia a obsah kanálu aj aktualizovanie stratégií podľa aktuálnych trendov

​- V spolupráci s marketingovým tímom návrh stratégie pre Socialne siete, následná implementácia stratégie, zodpovednosť za nastavenia a obsah kanálu aj aktualizovanie stratégií podľa aktuálnych trendov

​- Generovanie ideí, plánovanie,natáčanie, strihanie a úprava video obsahu pre socialne siete
​- Spravovanie, postovanie (a neskôr boostovanie)
​- Monitorovanie odvetvia a konkurencie na Socialnych sieťach
​- Udržiavanie prehľadu o nových technológiách, nástrojoch a trendoch a ich aplikácia

- spracovanie pravidelných reportov
-- administrácia časti web stránky a úprava ich obsahu / školenia​

Viac Info o produktoch a činnosti spoločnosti:
www.medicals-cosmetics.com
www.medicals-cosmetics.at
www.medicals-cosmetics.hu
www.maurosimon.sk

Kontakt: Mgr.Silvia Minaričová
International Medical Expert
Mauro Simon, Mauro Simon Clinic
Tel.: 0948 404048

• spolupráca v tíme spolu s profesionálmi v oblasti kozmetológie a esetetickej medicíny
- účasť na edukačných školeniach, workshopoch v oblasti kozmetiky a estetickej medicíny
• možnosť vyskúšať si pracovať pre viaceré svetové značky
• pomoc od ľudí v tíme, ktorý sa podielajú na vytváraní obsahu
• priestor na uplatnenie svojich nápadov na zlepšenia
• zamestnanecké zľavy na kozmetiku aj ošetrenia
• práca v office v centre v Pezinku, nie z domu !

Informácie o výberovom konaní

Info o produktoch, ošetreniach nájdete na :

Kontakt:
Mauro Simon Clinic
Medicals-Cosmetics.com
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Video Content Creator, IT marketing, Sociálne siete

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Facebook Analytics - Expert
Facebook Shops - Expert
Facebook Ads Manager - Expert
Facebook Business Manager - Expert
Facebook Ads - Expert
Digitálny Marketing - Expert
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Foto / Video editácia - Pokročilý
Any Video Converter - Pokročilý
Google Display & Video 360 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Video Content Creator, IT Marketing, Sosialne siete, Google

Počet rokov praxe

3

- výborné komunikačné zručnosti
- orientácia na detail, precíznosť
- aktívny, zodpovedný prístup
- flexibilita
- usilovnosť
- dôveryhodnosť
- kreatívnosť

International Medical Expert a Mauro Simon jClinic e spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie.

Info:

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4177085  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac