Reagujte bez životopisu

Oftalmológ - Očný lekár

International Medical Expert s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 3, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/hod.Vzájomná dohoda o mzde vzhľadom na prax, atestáciu, veľkosť úväzku. Je možná rôzna forma pracovného úväzku. Plný pracovný úväzok, čiastočný, alebo dohoda na hodiny. Ordinačné hodiny vieme prispôsobiť podľa dohody a potrieb. Cez deň aj v neskorších hodinách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mauro Simon Clinic je spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny už 20 rokov. Radi príjmeme do tímu očného lekára do očnej dennej ambulancie v Pezinku. Ambulancia je plne vybavená potrebnými prístrojmi a nadštandartne aj OCT prístrojom. Zmluvy so všetkými poistovnami. Info: www.maurosimon.sk

Ordinačné hodiny a mzda podľa dohody. Možnosť využívať výhodne služby v očnej optike a estetickej medicíne. Veselá milá setrička, spolahlivý tím.

Informácie o výberovom konaní

Prosim kontaktovať nás telefonicky
0948 404048

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

oftalmologia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

- zodpovedný prístup k pacientom
- pozitívny vzťah k práci a pracovným povinnostiam
- príjemné vystupovanie, trpezlivosť
- ochota a chuť vzdelávať sa
- spoľahlivosť, korektnosť

International Medical Expert a Mauro Simon Clinic je spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie. Info: www.maurosimon.sk, www.medicals-cosmetics.com

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3909865  Dátum zverejnenia: 15.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/hod.