Reagujte bez životopisu

Brand manager a školiteľ kozmetičiek pre Západné Slovensko

International Medical Expert s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac+ bonusy z celkového predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PROSÍM KONTAKTOVAŤ TELEFONICKY 0948 404048
Možete poslať životopis aj na whats app.

International Medical Expert - Hľadáme aktívnu a komunikatívnu obchodnú zástupkyňu, brand managerku, školiteľku, ktorá by rada spolupracovala s našim tímom a vedela by zvládnuť mnohé odborné školenia a webináre k našim kozmetickým produktom, protokolom, procedúram a prístrojovým ošetreniam.

Našim profesionálnym klientom poskytujeme produkty
a zaškolenia na ošetrenia:
- v kozmetológii
- v estetickej dermatológie
- dermato kozmetické tvárové ošetrenia

Náplň práce:

- Naučiť sa všetko o našich kozmetických profesionálnych
produktoch a profesionálnych ošetreniach
- Zvládnuť odborné vedomosti, protokoly ošetrení,
školenia a online webináre.
Vítame anglický jazyk, úroveň pokročilá,
nakoľko školenia a webináre sú aj po anglicky.
- Zvládnuť praktickú časť a protokoly ošetrení,
preto je vítaná aj prípadná kozmetická prax
- Zvládnuť prezentáciu a predaj produktov pre esteticku medicínu,
lekárov a kozmetické salóny.

- Kontaktovanie a komunikácia s klientami
priamo v teréne, ale aj cez internet, sociálne siete a mailing.
- Návšteva klientov v salónoch a estetických centrách

- Záujemca musí zvládnuť organizáciu individuálnych školení
v salónoch, ale aj organizáciu firemných skupinových školení
- Organizovanie webinárov, školení na Slovensku
- Účasť na našich aj medzinárodných webinároch a školeniach.

Dôležité je:
- budovanie dobrých vzťahov s klientami
- aktívny predaj produktov zákazníkom,
- aktívne poradenstvo a zaškolovanie
- neustále ďalšie vzdelávanie sa v oblasti

INFO:
Kandidáti, ktorí prejdu do 2 kola, dostanu podklady k prezentácii produktu BioRePeelCl3

Podmienkou podpísania zmluvy je dlhodobý pracovný úväzok vzhľadom na dlhodobý zaškolovací a vzdelávací proces a sankcie v prípade skoršieho porušenia pracovnej zmluvy.

International Medical Expert - Sme výhradným distribútorom svetovej profesionálnej kozmetiky, produktov pre estetickú medicínu a distribútorom najmodernejších dermatologických a kozmetických prístrojov. Ponúkame širokú škálu produktov a ošetrení, ktoré vyhovujú všetkým typom pleti a veku klienta. Sme školiacim centrom IMA pre kozmetológov a lekárov estetickej medicíny.

Auto, Počítač, Telefón, Bonus za predaj produktov

Informácie o výberovom konaní

Naše produkty, protokoly a ošetrenia si môžete pozrieť na:

www.medicals-cosmetics.com
www.maurosimon.sk

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kozmetika, kozmetička, farmacia, brand managerer, kozmetologia, obchodný zástupca, brand manager

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

World - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

farmacetológia, dermatológia, obchodný zástupca, brand manager, kozmetológia,

Počet rokov praxe

3

- Samostatnosť
- Slušné priateľské vystupovanie
- Znalosti v obore
- Ochota učiť sa
- Prezentácia na verejnosti
- Organizačné schopnosti
- Pracovitosť

International Medical Expert a Mauro Simon jClinic e spoločnosť poskytujúca zdravotnícke služby v oblasti oftalmológie, očnej optiky, estetickej medicíny, kozmetológie od r.1997. IME je výhradným distribútorom profesionálnych produktov pre kozmetológiu a estetickú medicínu aj kozmetických produktov na domáce použitie.

Info:
www.medicals-cosmetics.at

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3539197  Dátum zverejnenia: 7.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac