Lektor/-ka anglického jazyka pre deti, teens a dospelých

International House Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
12 - 18 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie anglického jazyka prezenčne (aj online):
* v detských kurzoch na základných školách v Bratislave a v našich priestoroch
* v školských kurzoch v našich priestoroch
* vo firemných kurzoch

* kvalitná akademická podpora pre začínajúcich učiteľov
* vzdelávanie a profesijný rozvoj pre skúsených učiteľov - workshopy, konferencia, semináre
* metodické kurzy za zvýhodnené ceny
* Erasmus kurzy (vzdelávanie v rámci Európy)
* dynamický a kreatívny tím
* medzinárodný kolektív

Zasielajte, prosím, Váš životopis vo forme Europassu s motivačným listom v slovenskom/anglickom jazyku na e-mailovú adresu [email protected].
Dovoľujeme si vás upozorniť, že si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské pedagogické vzdelanie v odbore jazyk a literatúra alebo kombinácia iného VŠ vzdelania so štátnou jazykovou skúškou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Online platformy Zoom, Microsoft Team - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, dochvíľnosť, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť

Sme medzinárodná a zároveň najväčšia súkromná jazyková škola na Slovensku. Na trhu úspešne pôsobíme takmer 25 rokov a patríme do celosvetovej siete škôl IHWO. Zameriavame sa na výučbu: angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov.
Našim cieľom je poskytovať kvalitné vzdelávanie pre poslucháčov v kurzoch pre verejnosť, vo firmách a na školách.
Ako jediná škola na Slovensku sme akreditované školiace CELTA centrum a sme najväčšie skúškové centrum pre Cambridge Exams.

Kontakt

ID: 4349831  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.