Lektor/-ka anglického , Lektor/-ka nemeckého jazyka, Lektor/-ka slovenského jazyka

International House Bratislava, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
19.10.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyučovanie anglického, nemeckého a slovenského jazyka vo firemných kurzoch a školských kurzoch . Miesto výučby v Bratislave prezenčne alebo online .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.10.2020
Zasielajte, prosím, Váš životopis vo forme Europassu s motivačným listom v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku na e-mailovú adresu [email protected]
Dovoľujeme si vás upozorniť, že si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské pedagogické vzdelanie v odbore jazyk a literatúra alebo kombinácia iného VŠ vzdelania so štátnou jazykovou skúškou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Online platformy Zoom, Microsoft Team - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

flexibilita, dochvíľnosť, zodpovedný prístup k práci, komunikatívnosť, samostatnosť

Sme medzinárodná a zároveň najväčšia súkromná jazyková škola na Slovensku. Na trhu úspešne pôsobíme takmer 25 rokov a patríme do celosvetovej siete škôl IHWO. Zameriavame sa na výučbu: angličtiny, nemčiny, ruštiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a slovenčiny pre cudzincov.
Našim cieľom je poskytovať kvalitné vzdelávanie pre poslucháčov v kurzoch pre verejnosť, vo firmách a na školách.
Ako jediná škola na Slovensku sme akreditované školiace CELTA centrum a sme najväčšie skúškové centrum pre Cambridge Exams.
ID: 3987118  Dátum zverejnenia: 15.10.2020