Можливість для людей з України

Nurse/ Caregiver in the Netherlands, Opatrovateľka v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacBonusy počas sviatkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Happyhomecare ponúka prácu pre zdravotné sestry a opatrovateľky v rôznych lokalitách po celom Holandsku. Naša misia je zabezpečiť, aby naši klienti mohli žiť v pohodlí a bezpečí vlastného domova alebo v alternatívnej životnej situácii, keď už nemôžu zostať v domácom prostredí.

Práca u klienta:

  • Starostlivosť o pokožku
  • Pomoc pri každodenných úkonoch (obliekanie, líhanie, atď.)
  • Pomoc a podpora klientky v noci podľa potreby
  • Podávanie liekov, meranie vitálnych funkcií, vedenie denníka
  • Dodržiavanie pitného a stravovacieho režimu
  • Varenie a domáce práce
  • Iné opatrovateľské úkony podľa potreby
  • Pravidelná komunikácia s agentúrou a ošetrujúcim lekárom
  • Spoločenská funkcia: konverzácia, spoločné aktivity, atď.
  • Rehabilitácia

pozn.: Pracovná doba u klienta je 7-8 hodín denne, zvyšné hodiny sú určené pre odpočinok a relaxáciu. Každá opatrovateľka má nárok na 16 hodín voľného času týždenne, počas ktorých môže opustiť dom klienta.

V prípade záujmu, volajte na tel.č. +421917390504 - Ľudmila Mačudová

Čo vo všeobecnosti ponúkame:

  • Odmenu od 85 eur na deň (podľa stavu klienta, vzdelania a skúseností opatrovateľky)

  • Bývanie zdarma u klienta

  • V prípade spokojnosti - dlhodobú spoluprácu

  • Individuálny prístup

  • Koordináciu opatrovateľských služieb u klienta

  • Nastavenie opatrovateľského plánu u klienta spolu s opatrovateľkou

  • Možnosť zdokonaľovania sa v holandskom jazyku, kurzy online

  • Kontinuálne vzdelávanie a rozvoj našich zamestnancov.

  • Poradenstvo 24/7 pri práci s klientom  (urgencie)

  • Zabezpečenie a preplatenie dopravy

  • Možnosť kariérneho rastu

  • Za každé odporučenie klienta ci novej opatrovatelky je odmena 100 eur

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Happyhomecare je renomovaná spoločnosť poskytujúca širokú škálu zdravotníckych a opatrovateľských služieb v Holandsku. S viac ako 10 rokmi skúseností v oblasti domácej starostlivosti sme získali dôveru a spokojnosť mnohých rodín a jednotlivcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Čo vyžadujeme:

  • Živnostenské oprávnenie

  • Minimálne 6 týždňové turnusy

  • Anglický, Nemecký alebo Holandský jazyk, iné jazyky sú výhodou

  • Opatrovateľské oprávnenie s akreditáciou v EU, prípadne zdravotnícke vzdelanie

  • Prax v odbore nie je nutná, no je výhodou

  • Zodpovednosť a spoľahlivosť

  • Korektnosť a lojálnosť voči zamestnávateľovi

  • Zodpovedný a empatický prístup ku klientom

  • Komunikatívnosť

  • Ochota a chuť vzdelávať sa

  • Samostatnosť pri práci a jednaní s klientom

  • Milý a profesionálny prístup

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4729637  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac