Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka/zdravotná sestra v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Happyhomecare hľadá skúsenú dvojicu opatrovateliek/opatrovateľov ( zdieľaná izba) k manželskému páru 86 a 85 rokov, v meste Monster.
Jedná sa o dlhodobé opatrovanie s nástupom ihneď.
Je potrebná komunikatívna znalosť angličtiny a základy holandského jazyka.
Odmena: 80/deň na osobu/ živnosť
Počas prvých 24 hodín bude na pracovisku prítomná opatrovateľka na zaučenie (deň je zaplatený)
Popis práce: pán a pani, ktorí sú veľmi pokojní a milí, no trpia demenciou a Alzheimerovou chorobou. V noci spia väčšinou dobre, niekedy im treba pomôcť nad ránom na toaletu. Sú mobilní s pomocou. Potrebujú pomoc pri udržiavaní domácnosti a dozor pri bežných denných aktivitách.
Od opatrovateľov sa očakáva:
-milý a profesionálny prístup -pomoc pri výkone hygieny a toalety
-starostlivosť o pokožku
-pomoc pri umývaní zubov
-pomoc pri každodenných úkonoch (obliekanie, líhanie a pod.)
-podávanie liekov
-meranie vitálnych funkcií
- dodržiavanie pitného a stravovacieho režimu
-varenie a domáce práce
-iné opatrovateľské úkony podľa potreby
-pravidelná komunikácia s agentúrou a ošetrujúcim lekárom
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. čísle +421917390504 alebo mailom na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435374  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac