Reagujte bez životopisu

Opatrovateľka/zdravotná sestra v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Belgium
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiac85€/ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Happy home care hľadá opatrovateľku k mobilnej pani do Belgicka. Okamžitý nástup, ľahký stav, začínajúci Alzheimer.
Prosíme kontaktovať agentúru len ak spĺňate všetky z nasledujúcich podmienok:
Anglický alebo nemecký jazyk
Vodičský preukaz
plne zaočkovaná proti Covid-19 (nie prekonaná)
Viac ako 40 rokov
Aktívna živnosť
Agentúra Happy home care neberie žiadne poplatky, cestovné náklady hradené do 130 €/ jedna cesta, Plat: 85€/ deň
Turnus: 6 týždňov
V prípade záujmu ma prosím kontaktujte na tel.č. +421917390504 alebo mailom na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

B

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4240180  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac