Poradíme Vám?

Zdravotná sestra/ opatrovateľka v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Venray, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
plat: 120€ deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Happy home care hľadá opatrovateľku ku 47 ročnej klientke vo Venray.
Striedanie medzi opatrovateľkami bude prebiehať každé dva týždne. Cesty sú hradené agentúrou.
Plat: 120 € deň + 50€ na stravu- týždeň
Klientka je po operácii tumoru a po mozgovej mŕtvici, kŕmenie prebieha za pomoci brušnej sondy, na toaletu potrebuje pomoc opatrovateľky.

Požiadavky:
opatrovateľka musí byť kľudná, pokojná a trpezlivá
Anglický alebo nemecký jazyk
Opatrovateľský kurz alebo štúdium so zdravotníckym zameraním
Živnosť

Pre viac informácii navštívte našu stránku Happy HomeCare a vyplňte prosím registračný formulár, alebo mailom: [email protected]
Naši koordinátori Vás budú v priebehu 3 pracovných dní kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť International Comprehensive Care Association s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

International Comprehensive Care Association (ICCA) Slovakia s. r. o.
Wassenaarseweg 32
2596CJ Den Haag

Kontakt

ID: 4160406  Dátum zverejnenia: 13.9.2021