Zdravotná sestra/ opatrovateľka v Holandsku

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre zdravotné sestry a opatrovateľky s HOLANDSKÝM jazykom.

Spoločnosť HappyHomeCare ponúka prácu pre holandsky hovoriace zdravotné sestry a opatrovateľky v rôznych lokalitách po celom Holandsku. Služby, ktoré poskytujeme sa líšia podľa špecifických a individuálnych potrieb klienta.

Čo ponúkame:
Nulový poplatok agentúre
Výborné platové ohodnotenie
V prípade spokojnosti - dlhodobu spoluprácu
Individuálny servis a prístup ku každému
Možnosť zdokonaľovania sa v holandskom jazyku
Zabezpečenie a preplatenie dopravy do výšky 130 EUR

Čo vyžadujeme:
živnostenské oprávnenie
6 týždňové turnusy
Holandský jazyk, iné jazyky výhodou.
Opatrovateľské oprávnenie
Samostatnosť pri práci a jednaní s klientom.

Kontaktujte nás na emailovu adresu :[email protected]

V prípade, že ste už vyplnili registračný formulár, Vás prosíme o zaslanie CV ešte raz, z dôvodu technických problémov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Otvorené rôzne ponuky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Holandský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Happyhomecare (ICCA s.r.o) sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4108451  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac