Opatrovateľka - Holandsko

International Comprehensive Care Association

Miesto práce
Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacCestovné náklady a príspevky na stravu sú hradené spoločnosťou. Ubytovanie zadarmo.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme opatrovateľku ku seniorom do Holandska, so základnými opatrovateľskými skúsenosťami. Bývanie s klientom v domácnosti - 24 hod. starostlivosť.
Radi prijmeme i zdravotné sestry.
Slušný plat + benefity. Doprava hradená. Viac informácii o ponuke poskytneme telefonicky či e-mailom.
PODMIENKA! Holandsky jazyk zaklady

Príjmeme opatrovateľku so základnými skúsenosťami a so znalosťou nemeckého či anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni, holandský jazyk je výhodou. Práca je bez sprostredkovateľských a iných poplatkov.
Opatrovanie v slušnom a dôstojnom prostredí. Pravidelná komunikácia a asistencia zo strany agentúry je zabezpečená.
Dĺžka turnusu: min. 6 týždňov.
Možnosť nadštandardného a pravidelného príjmu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sociálna starostlivosť

Seniori v Holandsku

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo, sociálna práca, opatrovateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Holandský jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Opatrovanie, sociálna práca, zdravotník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Milý, pozitívny a priateľský prístup. Profesionalita a ochota vzdelávania.

Spoločnosť International Comprehensive Care Association s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním opatrovania v Holandsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mostna 13
94901 Nitra
ID: 3953874  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac