Technik testování - ATC

International Automotive Components Group s.r.o. (IAC) závod Hodonín/Hrušky

Místo práce
Hrušky, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat ve zbrusu nové výrobní hale?

Moderním a inspirativním prostředí?

Za motivující mzdu?

Přidej se k nám a rozšiř náš tým!

Náplň práce

Zabezpečuje denní provádění testů aktivace airbagů podle příslušné dokumentace.

  • Dodržuje předepsané postupy testování.
  • Měří dle předepsaných postupů měření.
  • Zaznamenává naměřené hodnoty a výsledky do příslušných formulářů.
  • Vyhodnocuje naměřené výsledky a v případě, že naměřené hodnoty jsou mimo tolerance, reaguje dle příslušného reakčního plánu.
  • Spolupracuje s ATC koordinátorem.

Požadavky

  • SŠ technického směru + 2 roky praxe v oblasti jakosti
  • základní znalosti požadavků systému jakosti ISO TS 16949
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s PC (MS Office)
  • anglický nebo německý jazyk výhodou
  • schopnost samostatného rozhodování
  • schopnost posuzovat kvalitu výrobku a rozhodovat o něm
  • komunikační schopnosti, analytické myšlení, flexibilita, ochota učit se nové věci

Nabízíme

  • Prémie již od 1.měsíce
  • Dovolenou navíc
  • Dotovanou stravu na pracovišti
  • Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, sport
  • Zkušený a přátelský kolektiv
  • Docházkový bonus

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4338364  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc