Pracovník komunikačného oddelenia

Intermediate

Miesto práce
Medená 18, 81102 Bratislava 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
550 až 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponukáme prácu v novo otvorenom komunikačnom centre globálneho lídra v obchodovaní IronFX. Bude to fungovať ak zvládnete:
- Aktívna a odborná komunikácia s klientelou spoločnosti
- Profesionálna aktivácia nových klientov
- Poskytovanie odborných informácií klientom o produktoch spoločnosti
- Práca s vnútorným systémom spoločnosti
- Administrácia klientskej databázy a obchodných účtov
- Vedenie obchodných stretnutí
- Sledovanie kapitálových trhov v celosvetovom meradle

- Firemná kultúra orientovaná na výkon a ohodnotenie
- Mentoring – zdieľanie zručností skúsenejších kolegov tým novým
- Kompletné zaškolenie od firmy zdarma - aktívne mesačné školenie bez vstupných poplatkov
- Školenia s medzinárodnými špecialistami
- Možnosť osbného a profesijného rozvoja - kariérný rast
- Rýchlo viditeľné a hmatateľné výsledky
- Zodpovednosť za svoj vlastný úspech v prostredí, kde peniaze hýbu svetom
- Atraktívny a bezkonkurenčný provízny systém 300€ až 5000€
- Práca v mladom a príjemnom kolektíve v reprezentatívnych priestoroch v centre Bratislavy
- Mobilný telefón aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si mladý, energický a ambiciózny?
Chceš perspektívnu prácu, kde docenia tvoje individuálne schopnosti?
Hľadáme kolegov, ktorí sa radi posúvajú vpred a nehľadajú len štandardnú prácu. Chcú sa učiť a ich prioritou je nájsť profesionálne pracovisko, kde budú uspokojené nie len finančné ale aj osobné ambície. Ponúkame rozvoj zručností skrz profesionálne školenia medzinárodne uznávaných školiteľov spoločnosti na Slovensku, ale i v zahraničí. Predchádzajúca skúsenosť je vítaná – nie je podmienkou.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2769889  Dátum zverejnenia: 17.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 až 1200