Reagujte bez životopisu

Obchodník, predajca

Interlink s.r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Ihneď
760 EUR/mesiacHorná hranica mzdy nie je ohraničená. Ak si schopný obchodník, prídeš si na svoje.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základ Tvojej práce spočíva v starostlivosti o zákazníkov v rámci zvereného regiónu, aktívnom vyhľadávaní nových zákazníkov, vybavovaní požiadaviek zákazníkov a riešení ich problémov.
Budeš vybavovať požiadavky zákazníkov telefonicky, resp. e-mailom, alebo osobne, viesť obchodné rokovania, pripravovať cenové ponuky a budeš zodpovedať za plnenie predajných plánov.
Očakáva sa od Teba, že budeš vedieť zákazníkovi odborne poradiť v problematike náhradných dielov a doplnkov na osobné a nákladné vozidlá a pracovné stroje.
Práca vyžaduje cestovanie po Slovensku a ČR.

Mzda je priamo závislá na obchodných výsledkoch, ak splníš plány, zarobíš.

Ak máš záujem, pošli štruktúrovaný životopis aj s motivačným listom na e-mail. Ak zaujmeš, určite Ťa pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické smery, ekonomické smery a organizácia obchodu

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame, že budeš samostatný, cieľavedomý, komunikatívny, asertívny a bezúhonný, aby si dokázal zorganizovať a naplánovať svoju prácu a mal kultivovaný slovný prejav.
Sortiment s ktorým pracujeme vyžaduje aspoň základnú technickú gramotnosť.

Obchodná spoločnosť, veľko a maloobchod s náhradnými dielmi a doplnkami na osobné a nákladné vozidlá, autobusy a pracovné stroje. Špecializácia na autoelektriku, osvetlenie, štartéry a alternátory, autodoplnky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3203676  Dátum zverejnenia: 25.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac