Obchodník, predajca

Interlink s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 5826, Martin
Termín nástupu
Január 2018
Ponúkaný plat (brutto)
800 - 1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základ Tvojej práce spočíva v starostlivosti o zákazníkov v rámci zvereného regiónu, aktívnom vyhľadávaní nových zákazníkov, vybavovaní požiadaviek zákazníkov a riešení ich problémov.
Budeš vybavovať požiadavky zákazníkov telefonicky, resp. e-mailom, alebo osobne, viesť obchodné rokovania, pripravovať cenové ponuky a budeš zodpovedať za plnenie predajných plánov.
Očakáva sa od Teba, že budeš vedieť zákazníkovi odborne poradiť v problematike náhradných dielov a doplnkov na vozidlá.

Mzda je priamo závislá na obchodných výsledkoch, ak splníš plány, zarobíš. Ak si ešte lepší, ako sme čakali, odvďačíme sa 13tym a 14tym platom a ďalšími výhodami.

Ak máš záujem, pošli štruktúrovaný životopis aj s motivačným listom na e-mail. Ak zaujmeš, určite Ťa pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické smery, ekonomické smery a organizácia obchodu

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Skladové hospodárstvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame, že budeš samostatný, cieľavedomý, komunikatívny a asertívny, aby si dokázal zorganizovať a naplánovať svoju prácu a mal kultivovaný slovný prejav.
Sortiment s ktorým pracujeme vyžaduje aspoň základnú technickú gramotnosť.

Obchodná spoločnosť, veľko a maloobchod s náhradnými dielmi na osobné a nákladné vozidlá, autobusy a pracovné stroje. Špecializácia na autoelektriku, osvetlenie, štartéry a alternátory.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Tomášikova 5826
036 01 Martin

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Novanský
E-mail: poslať životopis
ID: 3203676   Dátum zverejnenia: 7.12.2017