Sestra / špecialista v anesteziológii a intenzívnej starostlivosti

INTERKLINIK

Miesto práce
Bratislava Petržalka Einsteinova/MHD, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 050 EUR/mesiacfinálna mzda v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie komplexnej ošetrovateľskej starostlivosti o pacientov na základe indikácie lekára a v spolupráci s lekárom

- poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v predoperačnom, intraoperačnom a pooperačnom období

- aplikácia terapie, sledovanie a hlásenie ich účinkov, prípadné reakcie

- asistencia lekárovi pri anestézii

- edukácia pacienta v súvislosti s daným operačným výkonom

- poskytovanie neodkladnej zdravotnej starostlivosti

- dodržiavanie zákona o omamných a psychotropných látkach

 - práca v súkromnej klinike s dlhoročnou tradíciou

 - príjemný kolektív a rodinná atmosféra

 - skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia

 - možnosť ďalšieho vzdelávania

 - benefit vo forme zvýhodnenej ponuky pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti v prevádzkach spoločnosti INTERKLINIK

 - spoločné akcie / teambuildingy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľská starostlivosť v odbore anesteziológia a intenzívna starostlivosť

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, spoľahlivosť, diskrétnosť, empatická komunikácia, zodpovednosť a dôslednosť, tímového ducha

Súkromná klinika zdravia a krásy s viac ako 20-ročnou tradíciou v odboroch: plastická chirurgia, stomatológia, estetická dermatológia, ORL, cievna chirurgia, gynekológia, urológia a medicínske SPA.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Schmidtová Katarína
E-mail: poslať životopis
ID: 4796419  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 050 EUR/mesiac