Logo INTERKLINIK SERVICES s. r. o.

Recepčná/ný

INTERKLINIK SERVICES s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
1.6.2024
Od 1 050 EUR/mesiac+ výkonnostné odmeny - finálna výška mzdy závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie

- vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, spracovanie došlej/ odoslanej pošty

- objednávanie klientov

- vedenie pokladne

- administratívne práce spojené s chodom recepcie, skenovanie , evidencia interných dokumentov

- predaj produktov kliniky a manažment klienta

- zabezpečovanie občerstvenia a komfortu pre klientov

- práca možná cez víkendy a sviatky

  - práca v súkromnej klinike s dlhoročnou tradíciou

 - príjemný kolektív a rodinná atmosféra

 - skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia

 - možnosť ďalšieho vzdelávania

 - benefit vo forme zvýhodnenej ponuky pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti v prevádzkach spoločnosti INTERKLINIK

 - spoločné akcie / teambuildingy

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť práce s PC: MS Office

- diskrétnosť

- komunikatívnosť

- zodpovednosť a samostatnosť

- flexibilita

- spoľahlivosť

Súkromná klinika zdravia a krásy s viac ako 20-ročnou tradíciou v odboroch: plastická chirurgia, stomatológia, estetická dermatológia, ORL, cievna chirurgia, gynekológia, urológia a medicínske SPA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Schmidtova
E-mail: poslať životopis
ID: 4810077  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac