Konštruktér na čele tímu - pridaj sa k nám ako vedúci oddelenia

Interimyou International s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ASAP
2 700 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh technických riešení a základe dopytu od zákazníka

- Konštrukčné práce v programoch CATIA V5

- Súčasť a vedenie technických jednaní u odberateľa

- Schopnosť riešiť problémy pri ich vzniku

- Vytváranie termínových harmonogramov na projektoch

- Tvorba bezpečnostných konceptov konštruovaných zariadení

- Schopnosť riešiť mechanickú časť výstupnej dokumentácie zariadení, technické podmienky konštruovaného zariadenia

- Ako vedúci oddelenia Konštruktérov sa môžeš tešiť na projektové odmeny, ktoré ti uznajú tvoj prínos k úspešnosti projektov.

- U nás sa nemusíš obávať o svoju budúcnosť. Okrem pravidelného platu ti ponúkame aj doplnkové dôchodkové sporenie.

- Pravidelné teambuildingy, kde sa môžeš spoznať s kolegami aj mimo pracovného prostredia.

- Flexibilný pracovný čas podľa svojich potrieb a záujmov.

- Príspevky pri narodení dieťaťa, darovaní krvi a iné nad rámec zákonníka práce.

- Okrem toho ti u nás poskytneme moderné pracovné prostredie, pravidelné vzdelávacie kurzy a možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Schopnosť riešiť problémy a viesť tím

- Samostatnosť a zodpovednosť

- Komunikatívnosť a skúsenosť s vedením tímu

- Ovládanie CAD v CATIA, NX, Inventor

Spoločnosť Interimyou sa skladá z HR expertov a automotive manažérov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti vývoja, projektu a série v automotive segmente. Súčasne sa zaoberá sprostredkovaním pracovníkov a poskytuje externých a interných špecialistov so špecializovanou odbornosťou. Spoločnosť je etablovaným partnerom na Českom a Slovenskom trhu ako aj na zahraničných v rámci Európy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4790201  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac