Montážny pracovník/montér

INTERIERSKLO, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 790 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž sklenených výrobkov ( sprchové kúty, sklenené dvere, zábradlia) u zákazníka.
Správne odvedená montáž sklenených a kovových komponentov do finálneho výrobku zostavovanie výrobku podľa technickej dokumentácie.
Bezchybná externá komunikácie so zákazníkmi
Práca vyžaduje každodenné cestovanie -Bratislavský kraj, Trnavský kraj.
Zistite si viac na http://www.interiersklo.eu/kariera/

Dobrá nálada – Sme firma, ktorá má rada dobrú náladu, máme skvelý tím. Záleží nám na tom, aby si aj ty chodil do práce rád a s motiváciou, pretože náš tím ťa už čaká. V rámci firmy sa organizujú rôzne akcie, ktoré nás ešte viac zbližujú. (narodeniny, team building, večierky, spoločné strenutia aj po práci)

Zaškolenie do pracovnej činnosti - Nemusíš byť špecialistom v sklárskej oblasti, náš vytvorený školiaci systém ti veľmi rýchlo pomôže osvojiť si túto profesiu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vzdelávanie súvisiace s touto oblasťou – stolár, sklenár, elektrotechnik, tesár, nábytkár, vodoinštalatér, zámočník, oknár, domáci kutil....

Osoba mysliaca pozitívne – s pozitívnym prístupom ku zdokonalovaniu sa učeniu novým trendom.

Zodpovednosť za svoju prácu – a zodpovedný prístup k náprave a hľadaniu riešenia.

Príjemná prozákaznícka komunikácia.

Naša firma sa zaoberá s montážou rôznych sklenených výrobkov. Pôsobíme na trhu 15 rokov. Z roka na rok si môžeme pripísať čoraz väčší úspech. Podporujeme rozvoj a kariéru našich zamestnancov, keďže naša spoločnosť neustále rastie a expanduje.

Našim zákazníkom ponúkame: sklenené zábradlia, sklenené dvere, sprchové kúty, sklenené steny, pergoly. www.interiersklo.eu

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3298763  Dátum zverejnenia: 31.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 790 EUR/mesiac