Predajca / Interiérový dizajnér / Architekt

Interier48 s.r.o.

Miesto práce
OC Retro, Nevädzova ul.6, Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- návrhy a spracovanie cenových ponúk kuchynských liniek
- návrhy interiérov ako celku
- komunikácia s klientom
- kreatívna tvorba vizualizácii v 3D programe
- poskytovanie služieb spojených so zariaďovaním kompletných interiérov a kúpeľní
- starostlivosť o štúdio a tovar

- moderné pracovné prostredie
- školenia v zahraničí
- možnosť rozvíjať kreatívne myslenie
- benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti
- možnosť preplatenia časti ubytovania na ubytovni v Ba pre mimo bratislavského uchádzača

Zaujala Vás táto pozícia a spĺňate všetky podmienky? Zašlite svoj životopis s uvedením súhlasu so spracovaním osobných údajov na e-mailovu adresu : [email protected]
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky a postupia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

dizajn, architektúra, predaj, stavebníctvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
Autodesk 3ds Max - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný živnostenský list
- program Carat - výhodou
- prax v odbore dizajn interiérov výhodou
- prax v kuchynskom, interiérovom alebo kúpeľňovom štúdiu výhodou
- vedomosti a pozitívny vzťah v technickej oblasti
- presnosť, precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- estetické cítenie, priestorové videnie
- znalosť 3dsmax - podmienkou

Interiérové štúdio Interier48 sa zoberá kompletnými návrhmi interiérov , predajom luxusných nemeckých kuchynských liniek a interiérového nábytku náročným klientom. Súčasťou je aj predaj významných značiek talianskych výrobcov Cattelan Italia, Orme, Villeroy&Boch , Calia Italia a iných .Do činnosti spadá predovšetkým návrh, dodávka a realizácie navrhnutých interiérových projektov na kľúč.

Žiadame ctených uchádzačov, aby zasielali životopis iba v prípade, že spĺňajú hore uvedene požiadavky! Ďakujeme.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1875738  Dátum zverejnenia: 25.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou