Можливість для людей з України

Príprava a obsluha chutného raňajkového bufetu

Interhotel Tatry s. r. o.

Villa Dr. Szontagh, Nový Smokovec, Vysoké Tatry-Starý Smokovec
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
1.6.2024 resp. dohodou
7 EUR/hod.Ku základnej mzde budú ešte pripočítané príplatky za prácu cez víkendy, sviatky a príspevok na cestovanie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Raňajková obsluha a príprava bufetu kreatívnou formou s citom a talentom pre estetiku a farebnosť chutí.

​Prípava šalátov a studenej kuchyne, príprava teplého bufetu.

​Jedlá nie sú náročné, domáca kuchyňa.​

Starostlivosť o hostí a ich pohodlie, príjemná komunikácia s nimi.​

Typická pracovná doba od 6:30 - 12:30.

​Ponúkame:
Konkurencieschopné platové ohodnotenie (všetko na papier)
Koncoročný vianočný bonus

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Gastronómia / Hoteliérstvo je výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzťah k vareniu

- komunikatívnosť a ľudský prístup k hosťom a kolegom

​- zodpovednosť a efektívnosť

​- pozitívny vzťah k estetike a čistote

​- prax v hotelierstve alebo v gastronómii vítaná​

Interhotel Tatry s.r.o. pôsobí v oblasti cestovného ruchu. Pokračuje v dlhoročnej tradícii rodiny Szontaghovcov, ktorá budovala služby vo Vysokých Tatrách už od roku 1876. V minulosti vytvorila z Vysokých Tatier stredisko na svetovej úrovni a našim zámerom je vrátiť toto meno a úroveň Vysokým Tatrám späť.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Katarína Maj Vrábelová
Tel.: +421903505559
E-mail: poslať životopis
ID: 4796233  Dátum zverejnenia: 29.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.