Reagujte bez životopisu

Řidič MKD

INTERCOM EU, s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 42 000 Kč/měsíczákladní mzda 19 000 hrubého, dieta 60 EUR na den

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme řidiče skupiny C+E, na pravidelnou noční linku, na nové vozidlo Scania. Po odpracovaných každých 3 týdnech je 9 dní v kuse volno. K tomu každý víkend kromě jednoho víkendu v měsíci volno, vhodné i pro začátečníky, zaučíme, vysvětlíme, poradíme, zaškolíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

9 dnů volna v měscí v kuse

Informace o náboru

Požadujeme spolehlivost, bezúhonnost a chuť do práce

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná společnost INTERCOM EU s.r.o. zabývající se mezinárodní kamionovou dopravou od roku 1999

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3968305  Dátum zverejnenia: 15.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 42 000 Kč/měsíc