Učtovník/Účtovníčka

INTERCABLE s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
asap
1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy závisí v závislosti od znalostí a skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za presné a včasné účtovné zápisy, spoluzodpovednosť za mesačnú účtovnú závierku
  • Podvojné účtovníctvo, účtovanie podľa platnej SK legislatívy, zodpovednosť za úplnosť a správnosť dokumentácie
  • Správa pohľadávok (spolu s dobropismi a ťarchopismi, monitorovaním splatností), formálna kontrola a evidencia
  • Zaúčtovanie bankových výpisov a firemných platobných kariet
  • Účtovanie miezd (na základe externých vstupov)
  • Formálna kontrola a evidencia záväzkov
  • Management hotovosti a pokladne
  • Zaúčtovanie ďalších interných dokladov
  • Pravidelné kontroly správnosti kmeňových dát
  • Komunikácia so všetkými oddeleniami v spoločnosti na Slovensku a s centrálou v Taliansku
  • Pravidelný denný/týždenný/mesačný reporting hlavnému účtovníkovi a finančnému manažérovi
  • Príprava podkladov pre ročnú štatutárnu uzávierku a audit, interný audit alebo audit SOX v spolupráci s hlavným účtovníkom
  • Plnenie firemných cieľov, harmonogramov ako aj budovanie/udržiavanie informačného systému smerom k interným a externým zainteresovaným stranám
  • Opatrné, zodpovedné a diskrétne zaobchádzanie s firemnými údajmi, dokumentmi, procesmi a informáciami, ako aj diskrétnosť voči tretím stranám

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť pracovať v mladom a dynamickom tíme
  • možnosť pracovať v novozaloženej spoločnosti
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13 a 14 plat
  • ročné odmeny vyplácané na základe dosiahnutých cieľov
  • príspevok na dopravu
  • III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické / technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

  • predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii v medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • pracovné skúsenosti v automobilovom sektore výhodou
  • anglický jazyk písmom podmienkou (slovom výhodou)
  • skúsenosti s prácou v programe SAP FI výhodou
  • práca s PC - Word, Excel, Outlook... podmienkou
  • skúsenosti so SOX reportingom výhodou
  • schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne, schopnosť pracovať rýchlo a prakticky bez chybného prístupu (sebakontrola, precíznosť), schopnosť pracovať pri zvýšenej záťaži

Intercable Slovakia je spoločnosť skupiny APTIV, ktorá je známa ako celosvetový hráč v automobilovom, elektrickom sektore a v oblasti elektromobility. Spoločnosť Intercable má svoje závody vo viacerých krajinách, s celkovým počtom zamestnancov 2000.. Naša centrála sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku. Na našej high-tech výrobnej prevádzke v Kriváni sa zameriavame výlučne na výrobu dielov pre elektromobily a našimi zákazníkmi sú celosvetovo známi lídri v automobilovom priemysle. Sme stabilným a atraktívnym zamestnávateľom a vidíme našich zamestnancov a ich osobnú angažovanosť ako faktor úspechu našej spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Vreštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4536905  Dátum zverejnenia: 13.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac