Recepčný / Recepčná

INTERCABLE s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiacPôvodná základná zložka mzdy: od 900 Eur brutto + Bonusy ( základná zložka mzdy závisí od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie chodu recepcie vo výrobnej spoločnosti (uvítanie hostí, poskytovanie základných informácií návštevám)
• Spracovanie pošty – zasielanie poštových zásielok a spracovanie doručenej pošty
• Zabezpečenie nákupu kancelárskych potrieb
• Rezervácie hotelov, taxíkov, leteniek
• Príprava zasadačky pre návštevy
• Evidencia a registrovanie došlých a vyšlých faktúr
• Zabezpečovanie nákupov pre kancelárie
• Ostatné úlohy pridelené nadriadeným
• Výpomoc na personálnom oddelení
• Príprava prezentácií v Power Pointe

Väčšina hostí a návštev v spoločnosti je zo zahraničia a preto hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať v anglickom jazyku. Nemčina, alebo Taliančina výhodou.

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť pracovať v mladom a dynamickom tíme
  • možnosť pracovať v novozaloženej spoločnosti
  • ročné odmeny vyplácané na základe dosiahnutých cieľov
  • príjemné pracovné prostredie
  • 13 a 14 plat
  • príspevok na dopravu
  • III. dôchodkový pilier

Vopred ďakujeme za zaslané životopisy a prejavený záujem. Každú jednu žiadosť dôkladne posúdime a spätnú väzbu dáme každému záujemcovi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.2.2023 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • väčšina hostí a návštev v spoločnosti je zo zahraničia a preto hľadáme kandidáta, ktorý dokáže komunikovať v anglickom jazyku
  • skúsenosti na obdobnej pozícii sú vítané
  • nemecký jazyk výhodou
  • silné komunikačné zručnosti

Intercable Slovakia je spoločnosť skupiny APTIV, ktorá je známa ako celosvetový hráč v automobilovom, elektrickom sektore a v oblasti elektromobility. S celkovým počtom 2000 zamestnancov na celom svete, je spoločnosť INTERCABLE známou spoločnosťou v tomto odvetví. Naša centrála sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku. Na našej high-tech výrobnej prevádzke v Kriváni sa zameriavame na výrobu dielov pre významných zákazníkov z automobilového priemyslu. Sme stabilným a atraktívnym zamestnávateľom a vidíme našich zamestnancov a ich osobnú angažovanosť ako faktor úspechu našej spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Vreštiaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4507707  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac