PLC Inžinier

INTERCABLE s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiac+ bonusy. Základná zložka mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta a je predmetom dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonáva programovanie PLC (Siemens TIA portal) na strojných zariadeniach
• Udržiava aktuálne zálohy PLC programov pracovísk
• Programovanie robotov na robotizovaných pracoviskách (ABB)
• Vykonáva analýzu chýb a navrhuje opatrenia na zamedzenie ich vzniku
• Navrhuje a zabezpečuje opatrenia k postupnému zvyšovaniu úrovne technológie
• Posudzuje účinnosť a oprávnenosť navrhovaných zmien
• Posudzuje a vypracováva písomné stanovisko k zlepšovacím návrhom
• Vypracováva a vykonáva zmeny v technologickej dokumentácii
• Spolupracuje s dodávateľskými firmami pri zavádzaní nových pracovísk
• Vyjasňovanie technických požiadaviek, udržiavanie kontaktov s potenciálnymi
dodávateľmi nakupovaných dielcov, nákup komponentov
• Spracovanie sprievodnej dokumentácie zariadenia za zodpovednú odbornú oblasť
• Dodržiavanie časového harmonogramu projektu a plánovaných nákladov projektu
• Práca a plnenie úloh v rámci tímu

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
príležitosť pracovať v mladom a dynamickom tíme
možnosť pracovať v novozaloženej spoločnosti
ročné odmeny vyplácané na základe dosiahnutých cieľov
príjemné pracovné prostredie
13 a 14 plat
príspevok na dopravu
III. dôchodkový pilier

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PLC Siemens - Mierne pokročilý
Siemens TIA Portal - Mierne pokročilý
Keyence Vision Systems - Mierne pokročilý
Cognex - Mierne pokročilý
KUKA robotics - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

áno

Počet rokov praxe

3

• programovanie a konfigurovanie PLC (Siemens TIA Portal)
• skúsenosti s TIA portal, WinCC Comfort (programovanie PC, HMI, Servo driver,VFD), Lader diagram, function block
• znalosť vision systémov (skúsenosti: Keyence, Cognex)
• skúsenosti s programovaním robotických pracovísk (ABB, Kuka)
• znalosť robotiky, pohonov - výhodou
• držiteľ osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. § 21, (príp. §22, §23 - výhodou)
• práca s technickou dokumentáciou
• znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
• znalosť práce s Microsoft Office
• vodičský preukaz skupiny B

Intercable Slovakia je spoločnosť skupiny APTIV, ktorá je známa ako celosvetový hráč v automobilovom, elektrickom sektore a v oblasti elektromobility. Spoločnosť Intercable má svoje závody vo viacerých krajinách, s celkovým počtom zamestnancov 2000.. Naša centrála sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku. Na našej high-tech výrobnej prevádzke v Kriváni sa zameriavame výlučne na výrobu dielov pre elektromobily a našimi zákazníkmi sú celosvetovo známi lídri v automobilovom priemysle. Sme stabilným a atraktívnym zamestnávateľom a vidíme našich zamestnancov a ich osobnú angažovanosť ako faktor úspechu našej spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Babicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4462967  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac