Lean Manažér / Head of Lean Manufacturing

INTERCABLE s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
ihneď / dohodou
2 800 EUR/mesiac*uvedená základná mzda je minimálnou hodnotou - závisí od znalostí, schopností a pracovných skúseností kandidáta a je predmetom dohody*

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rýchlo rastúca výrobná spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektro mobility s talianskym pôvodom. Výrobné závody máme vo viacerých krajinách po celom svete, pričom výrobný závod v Kriváni je momentálne počtom ľudí najväčší závod v rámci skupiny.

V súvislosti s naším rastom nám vznikla potreba rozšíriť interný tím o nového kolegu - Lean Manažéra / Head of Lean Manufacturing.

Na tejto pracovnej pozícii budete na čele Lean oddelenia, tzn. že budete zodpovedať za všetky Lean aktivity a Lean systémy neustáleho zlepšovania, pričom budete viesť a koordinovať tím, ktorý je v súčasnosti zložený z 2 Lean technikov.

Medzi typické činnosti vykonávané na tejto pozícii patrí:
  • implementácia a koordinácia Six Sigma a Lean nástrojov v rámci celého podniku,
  • optimalizácia výrobných procesov za účelom zvyšovania efektivity a znižovania nákladov,
  • meranie a optimalizácia cyklových časov naprieč výrobnými procesmi,
  • identifikácia, analýza problémov a úzkych miest vo výrobe a následné zavádzanie riešení v súlade s metodikou štíhleho riadenia,
  • analýza a vyhodnocovanie súčasných výkonnostných KPIs,
  • zodpovednosť za riadenie Lean projektov a vyhodnocovanie dosiahnutých výsledkov,
  • koordinácia a vedenie práce Lean technikov a poskytovanie odbornej podpory pri hľadaní nových možností zoštíhľovania, ako aj pri realizácii Lean projektov,
  • vedenie školení a workshopov s cieľom zvyšovať povedomie zamestnancov o neustálom zlepšovaní,
  • reportovanie výsledkov a pokrokov nadriadenému.

  • práca v rýchlo rastúcej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobým potenciálom (elektromobilita),
  • priestor pre sebarealizáciu a realizáciu vlastných nápadov,
  • odmeny vyplácané na základe dosiahnutých cieľov,
  • príjemné pracovné prostredie,
  • balíček benefitov sa stále tvorí a dopĺňa v čase.

Vopred ďakujeme za každú jednu žiadosť a životopis. Všetky prijaté žiadosti starostlivo posúdime a spätnú väzbu dáme každému kandidátovi. Životopisy prosím zasielajte aj v Anglickom jazyku.

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu reakciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Na túto pracovnú pozíciu Hľadáme kolegu, ktorý prevezme naše Lean oddelenie a bude súčasťou ďalšieho rastu a neustáleho zlepšovania našej spoločnosti.

Hľadáme kandidáta, ktorý:
  • Má pracovné skúsenosti na danej pozícii vo výrobnej firme
  • Má skúsenosti s aplikáciou nástrojov neustáleho zlepšovania - Štíhla výroba, Six Sigma, time study analýza, Kaizen, VSM, SMED, TPM, 5S, PDCA, Poka-Yoke,
  • má schopnosť operatívne riešiť problémy, samostatne navrhovať a implementovať nápravné a preventívne opatrenia,
  • dohovorí sa v anglickom jazyku – komunikácia s materskou firmou v Taliansku
  • je držiteľom Lean Six Sigma Green / Black belt certifikát,
  • má dobré komunikačné a prezentačné schopnosti, ako aj silné strategické myslenie, líderské schopnosti, ale je aj tímových hráč, vie sa rozhodnúť a je vo svojej práci precízny a presný.

Intercable Slovakia je spoločnosť skupiny APTIV, ktorá je známa ako celosvetový hráč v automobilovom, elektrickom sektore a v oblasti elektromobility. Spoločnosť Intercable má svoje závody vo viacerých krajinách, s celkovým počtom zamestnancov 2000.. Naša centrála sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku. Na našej high-tech výrobnej prevádzke v Kriváni sa zameriavame výlučne na výrobu dielov pre elektromobily a našimi zákazníkmi sú celosvetovo známi lídri v automobilovom priemysle. Sme stabilným a atraktívnym zamestnávateľom a vidíme našich zamestnancov a ich osobnú angažovanosť ako faktor úspechu našej spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Babicová
E-mail: poslať životopis
ID: 4105622  Dátum zverejnenia: 17.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac