PLC Inžinier

INTERCABLE s. r. o.

Miesto práce
Kriváň
Termín nástupu
01.01.2020
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700 Eur v závislosti od pracovných skúseností + Bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za nepretržitú optimalizáciu výrobného procesu v súlade s platnými normami, ako IATF16949, za analýzu a riešenie problémov strojov a výrobných zariadení,
• Zodpovednosť za analýzu porúch, od-straňovanie problémov s rozhraním s podriadenými strojmi a programovanie všetkých existujúcich robotov a optimalizáciu ich pohybových sekvencií, spolupráca na riešení úloh s oddelením výroby (s procesným inžinierom), s oddelením kvality a s oddelením údržby,
• Vykonávať všetky činnosti v súlade s platnými bezpečnostnými opatreniami,
• Zodpovednosť za neustále monitorovanie výrobných procesov za účelom minimalizácie prestojov,
• Zodpovednosť za priebežnú optimalizáciu pracovných postupov priradených zariadení, vrátane automatizovaného toku materiálov, stability procesu a zníženia počtu nepodarkov,
• Zodpovednosť za nepretržité vyhodnocovanie parametrov stroja a dostupnosť informácií pre ostatné oddelenia,
• Príprava návrhov projektov z produkcie ako vstup pre vývoj zdrojov a procesov,
• Podpora inžinierov procesu pri príprave špecifikácií pre obstarávanie nových zariadení a procesov.

  • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • príležitosť pracovať v mladom a dynamickom tíme
  • možnosť pracovať v novozaloženej spoločnosti
  • ročné odmeny vyplácané na základe dosiahnutých cieľov
  • príjemné pracovné prostredie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické vzdelanie na technickej strednej škole alebo univerzite

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • niekoľkoročné skúsenosti v oblasti výroby
  • dobré programovacie schopnosti (PLC a jazyk na vysokej úrovni)
  • programovanie ABB robotov, S7, TIA Portal
  • dobrá znalosť kinematiky
  • dobrá znalosť bežných dátových majákov a štandardizovaných protokolov rozhrania
  • dobrá znalosť elektrických a pneumatických systémov
  • schopnosť pracovať v tíme a samostatne, analytické myslenie, dobré komunikačné zručnosti, časový manažment, ochota učiť sa nové veci

Intercable Slovakia je spoločnosť skupiny APTIV, ktorá je známa ako celosvetový hráč v automobilovom, elektrickom sektore a v oblasti elektromobility. Spoločnosť Intercable má svoje závody vo viacerých krajinách, s celkovým počtom zamestnancov 2000.. Naša centrála sa nachádza v Južnom Tirolsku v Taliansku. Na našej high-tech výrobnej prevádzke v Kriváni sa zameriavame výlučne na výrobu dielov pre elektromobily a našimi zákazníkmi sú celosvetovo známi lídri v automobilovom priemysle. Sme stabilným a atraktívnym zamestnávateľom a vidíme našich zamestnancov a ich osobnú angažovanosť ako faktor úspechu našej spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jana Halajová
Tel.: +421455218032
E-mail: poslať životopis
ID: 3581934  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1700 Eur v závislosti od pracovných skúseností + Bonusy