Špecialista kvality a životného prostredia

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
1 800 EUR/mesiacK základnej mesačnej mzde prináleží aj ročná odmena, ktorá je naviazaná na dosiahnutie stanovených cieľov a plnenie úloh. Jej výška bude upresnená na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Špecialistu kvality a životného prostredia, ktorý bude mať na starosti:

​• Komplexné riadenie dokumentácie spoločnosti a systému manažérstva kvality ISO 9001

​• Zodpovednosť za riadenie certifikačných systémov spoločnosti vrátane pripravovania podkladov k certifikačným auditom

​• Definovanie nápravných opatrení a tvorba školiaceho materiálu a školení pre zamestnancov spoločnosti

​• Zodpovednosť za plnenie požiadaviek certifikačných systémov trvalej udržateľnosti, GMP+ a iných certifikátov spoločnosti

​• Podieľanie sa na tvorbe vízie a stratégie spoločnosti v ESG oblasti a zodpovednosť za prípravu ESG reportov spoločnosti

​• Metodologické riadenie špecialistov kontroly kvality tovarov na skladových prevádzkach spoločnosti a príprava smerníc a pracovných postupov pre oblasť kontroly kvality tovarov

Okrem toho budeš:

​• Podporovať obchodné oddelenie pri zapracovávaní špecifických požiadaviek do zmlúv

​• Školiť zamestnancov spoločnosti vo zverenej oblasti a vypracovávať školiace materiály

​• Aktívne komunikovať a spolupracovať s oddeleniami spoločnosti

​• Plniť ďalšie činnosti v zmysle pokynov nadriadeného

V tvojom typickom dni budeš:

​• Riadiť dokumentáciu a certifikačné systémy spoločnosti

​• Kontrolovať kvalitu tovarov na skladových prevádzkach

​• Školiť zamestnancov a pripravovať školiace materiály

Pridaj sa k nášmu tímu a pomôž nám dosiahnuť vynikajúce výsledky v oblasti kvality a udržateľnosti!

​• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
​• 13. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku spoločnosti
​• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
​• Zľavová karta na nákup pohonných hmôt
​• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie
​• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
​• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
​• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
​• Teambuildingové a vnútrofiremné akcie
​• Príležitostné darčeky (napr. na Vianoce)
​• Príjemný pracovný kolektív a príjemné pracovné prostredie​

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie, dovolíme si však odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pracovnú pozíciu.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita, životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti manažmentu kvality, skúsenosti s manažmentom kvality poľnohospodárskych plodín - výho

Počet rokov praxe

2

• analytické schopnosti

• zameranie na detail

• rýchla orientácia vo viacerých alternatívach

• maximálne zodpovedný prístup

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4788263  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac