Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo INTERAGROS, a. s.

Skladník - Operátor v sklade agrokomodít - prevádzka Bojničky

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Bojničky
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiac+ príplatky za nadčas, víkendy a sviatky v plnom rozsahu + 13. plat v závislosti od dosiahnutého hospodárskeho výsledku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Budete pracovať s poľnohospodárskymi komoditami, ako sú obilie, kukurica, repka, slnečnica a podobne.
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka a čelného nakladača
  • Zodpovednosť za vykládku, nakládku, následné uskladnenie a vyskladnenie poľnohospodárskych komodít v sklade
  • Obsluha technologických zariadení pri čistení a sušení poľnohospodárskych komodít
  • Zodpovednosť za ošetrovanie uskladnených surovín a dlhodobé udržanie potrebnej kvality skladovanej komodity; dodržiavanie pokynov na správne uskladnenie
  • Vedenie prevádzkovej skladovej a technologickej evidencie
  • Vykonávanie základnej mechanickej údržby technologických zariadení (drobné opravy, odstraňovanie porúch a pod...)
  • Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná doba s možnosťou občasných nadčasov.
  • Pracovná doba je od pondelka do piatka (7:00 - 15:30 hod.)

  • Máme pre Vás stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti.
  • Okrem pravidelného platu Vám ponúkame príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu.
  • 13. plat v závislosti od hospodárskeho výsledku spoločnosti.
  • Chceme, aby ste boli pripravený aj na budúcnosť, preto Vám prispievame na Váš III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia.
  • Sledujeme aj Vaše osobné potreby a ponúkame Vám zľavovú kartu na nákup pohonných hmôt.
  • Na pracovisku máte k dispozícii kompletný pitný režim a finančný príspevok na stravovanie s príspevkom zo sociálneho fondu.
  • Chceme, aby si ste si oddýchli a nabrali nové sily, preto Vám ponúkame finančný príspevok na rekreácie.
  • Okrem zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov Vás môžeme potešiť aj zľavami na rekreácie v partnerských hoteloch v SR.
  • Pri pracovných jubileách Vám prislúchajú vernostné odmeny.
  • Pracovný kolektív u nás tvoria skvelí ľudia a vytvárame si rodinnú atmosféru, ktorá Vám prinesie príjemné pracovné prostredie.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zameranie (strojárstvo, poľnohospodárstvo, elektrotechnika, stavebníctvo)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Stavebné stroje - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Prax s prácou na vysokozdvižnom vozíku a čelnom nakladačom aj neplatné, obnovenie na náklady zamestnávateľa
  • Výhodou je osvedčenie § 22 (nie však podmienkou)
  • Technické znalosti a manuálna zručnosť
  • Fyzická zdatnosť
  • Zodpovedný prístup
  • Čistý register trestov

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4766288  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac