Obchodný zástupca

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Od 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda od 1500 EUR v závislosti od odborných a praktických skúseností kandidáta a osobitná odmena v závislosti od miery plnenia stanovených cieľov, úloh a projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho obchodného tímu hľadáme novú posilu pre región Východ (okres Námestovo, okres Dolný Kubín, okres Tvrdošín, okres Ružomberok, okres Liptovský Mikuláš, okres Poprad, okres Kežmarok, okres Snina, okres Levoča, okres Spišská Nová Ves, okres Sabinov, okres Bardejov, okres Svidník, okres Stropkov, okres Medzilaborce).

Hlavné zodpovednosti:
• Obchodné zastúpenie, obchodná činnosť a riadenie obchodných aktivít vo zverenom regióne
• Uzatváranie obchodných zmlúv
• Tvorba, udržiavanie a doplňovanie aktívnej databázy dodávateľov/odberateľov
• Spolupráca pri príprave harmonogramu dodávok agrokomodít od jednotlivých dodávateľov
• Odoberanie vzoriek agrokomodít pre účely laboratórnych rozborov a v spolupráci s technikom kvality rozhodovanie o prijatí/odmietnutí dodávok v súlade so zmluvnými podmienkami
• Riešenie reklamácií
• Reporting
• Poradenský servis pre dodávateľov v oblasti pestovania agrokomodít v spolupráci s produktovými manažérmi
• Participácia na nových projektoch
• Hodnotenie dodávateľov a odberateľov (rating system)
• Predaj vstupov pre poľnohospodársku prvovýrobu
• Analýza trhu agrokomodít vo zverenom regióne
• Návrh zmien a zlepšení v obchodnej stratégii vo zverenom regióne, prípadne u konkrétneho zákazníka

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
• 13. plat
• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
• Zľavová karta na nákup pohonných hmôt
• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie
• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
• Odborné školenia, semináre
• Teambuildingové akcie
• Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie, dovolíme si však odpovedať iba tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pracovnú pozíciu.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo (Agronómia), Ekonomika - výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Ochota cestovať
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
• Obchodné zručnosti
• Praktické skúsenosti na obchodnej pozícii podmienkou
• Skúsenosti a prax v poľnohospodárstve výhodou

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4280441  Dátum zverejnenia: 22.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac