Reagujte bez životopisu

Skladník - Operátor v sklade agrokomodít Šurany

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiac+ príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky (+ možnosť 13. platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš pracovný tím v sklade agrochémie a agrokomodít v Šuranoch a obsadzujeme pozíciu "Skladník - Operátor - obsluha technologického zariadenia", ktorý bude zodpovedný za:
- Skladovú evidenciu, prácu so skladovým software (skladové hospodárstvo), práca s čítačkou čiarových kódov
- Práca s dodacími listami, objednávkami, príjem a výdaj tovaru a komodít
- Zodpovednosť za vykládku, nakládku a uskladnenie chemických ochranných prostriedkov, osív a priemyselných hnojív (práca s VZV, príp. čelným nakladačom)
- Dodržiavanie pokynov na správne uskladnenie tovarov podľa triedy bezpečnosti, sledovanie respirácie prípravkov
- Fyzické inventúry tovarov
- Obsluha technologických zariadení, ich prípadné drobné opravy, hlásenie porúch
- Zodpovednosť za čistenie a sušenie komodít, za ošetrovanie uskladnených surovín

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Príplatky v súlade so Zákonníkom práce
• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
• Zľavová karta na nákup pohonných hmôt
• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie s príspevkom zo sociálneho fondu
• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SOU/SPŠ technického zamerania - poľnohospodárstvo, strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Mierne pokročilý
Stavebné stroje - Mierne pokročilý
Práca s čítačkou čiarových kódov - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Osvedčenie alebo prax s prácou na VZV alebo čelným nakladačom je výhodou, aj neplatné, obnovenie na náklady zamestnávateľa
- Skúsenosti s čítačkou čiarových kódov výhodou
- Odborná spôsobilosť na prácu s toxickými látkami je výhodou, nie podmienkou, taktiež zabezpečíme na náklady zamestnávateľa
- Základná znalosť práce s PC, skúsenosti s prácou v akomkoľvek skladovom software je výhodou, nie je podmienkou
- Technické znalosti, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Zodpovedný prístup, čistý register trestov

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4276180  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac