Reagujte bez životopisu

Skladník - Operátor v sklade agrokomodít - stredisko Bojničky

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Bojničky
Termín nástupu
asap (príp. dohodou)
900 EUR/mesiacod 900,- € + príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky + 13. plat (priemerná hrubá mesačná mzda od 1100,- €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za vykládku, nakládku, následné uskladnenie a vyskladnenie komodít v sklade poľnohospodárskych komodít
• Obsluha technologických zariadení pri čistení a sušení poľnohospodárskych komodít, ich prípadné drobné opravy, hlásenie porúch na zariadeniach
• Zodpovednosť za ošetrovanie uskladnených surovín a dlhodobé udržanie potrebnej kvality skladovanej komodity; dodržiavanie pokynov na správne uskladnenie
• Vedenie prevádzkovej skladovej a technologickej evidencie
• Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch
• Vítané skúsenosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka a čelného nakladača
• Výkon ďalších činností podľa pokynov vedúceho strediska

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
• 13.plat
• Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
• Zľavová kartu na nákup pohonných hmôt
• Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie
• Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
• Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
• Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
• Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SOU technického zamerania

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Stavebné stroje - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Skladové hospodárstvo
- Osvedčenie alebo prax s prácou na VZV alebo čelnom nakladačom je výhodou, aj neplatné, obnovenie na náklady zamestnávateľa
- Vítaná je "elektro" osvedčenie
- Technické znalosti, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Zodpovedný prístup, čistý register trestov

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4125083  Dátum zverejnenia: 17.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac