Reagujte bez životopisu

Pomocný pracovník v sklade agrokomodít v Šuranoch

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Šurany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.3.2020
760 EUR/mesiacod 760,- brutto mesačne + plus príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skladu hľadáme na 4-mesačnú sezónnu spoluprácu (marec až jún) brigádnika na pozíciu - Pomocný pracovník v sklade (plný úväzok).
Hlavné zodpovednosti:
- Práce pri nakládke a vykládke tovaru a agrokomodít
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v sklade a v celom areáli
- Pomoc a asistencia pri vzorkovaní komodít
- Nahlasovanie prípadných porúch
- Ďalšie pomocné práce podľa pokynov vedúceho strediska

Čo Vám ponúkame navyše:
- Seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti so stabilnou zamestnaneckou základňou
- Možnosť každoročnej spolupráce v období mesiacov marec, apríl, máj, jún; v prípade dobrej vzájomnej spolupráce možnosť ponuky trvalej práce s benefitmi stáleho zamestnanca.
- Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
- Kompletný pitný režim na pracovisku, stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
- Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- Príjemný pracovný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis zašlite na emailovú adresu: [email protected]

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
Výhodou je osvedčenie alebo prax s obsluhu VZV, nie je však podmienkou
Zodpovedný prístup, bezúhonnosť, spoľahlivosť.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3848978  Dátum zverejnenia: 15.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 760 EUR/mesiac