Reagujte bez životopisu

Pomocný robotník v sklade

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiacMzda dohodou od 800 € + plus príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky nad rámec zákona a 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme stabilná a úspešne sa rozvíjajúca slovenská obchodná spoločnosť. Do nášho skladu v Bojničkách pri Hlohovci hľadáme kolegu na pozíciu Pomocný robotník.
Hlavné zodpovednosti:
- Pomocné práce pri obsluhe technických zariadení a pri čistení a sušení agrokomodít v sklade podľa inštrukcií hlavného operátora
- Pomocné práce pri nakládke a vykládke agrokomodít
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v sklade a v celom areáli
- Pomoc a asistencia pri vzorkovaní komodít
- Nahlasovanie prípadných porúch
- Ďalšie pomocné práce podľa pokynov vedúceho strediska a hlavných operátorov

Práca je vhodná aj pre mladšieho aktívneho dôchodcu.

Čo Vám ponúkame navyše:
- Trvalé, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti so stabilnou zamestnaneckou základňou
- Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
- 13.plat vo výške základnej mzdy
- Mesačný príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zľavová karta na nákup pohonných hmôt na čerpacích staniciach
- Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona
- Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
- Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
- Rekreačný poukaz po odpracovaní 24 mesiacov

Informácie o výberovom konaní

Váš životopis zašlite na emailovú adresu: [email protected]

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický - elektrotechnický,strojnícky, stavebný, poľnohospodársky

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Technické znalosti.
Zručnosť pre vykonávanie drobných opráv.
Hľadáme manuálne zručného, spoľahlivého, zodpovedného a ochotného uchádzača akejkoľvek vekovej kategórie.
Osvedčenie alebo skúsenosti s prácou na VZV výhodou, ale nie je podmienkou.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3848764  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac