Reagujte bez životopisu

Brigádnik v sklade agrokomodít - obsluha čelného nakladača - sklad Dolný Štál

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Dolný Štál
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacmzda 1100,- € + príplatky za nadčasy, soboty, nedele, sviatky a nočnú prácu. Možnosť dosiahnuť hrubú mzdu nad 2000,- € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skladu poľnohospodárskych komodít v Dolnom Štáli hľadame na obdobie 3 jesenných mesiacov (október, november, december - do Vianoc ) brigádnika, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- obsluha veľkého čelného nakladača
- nakladanie a presun agrokomodít (kukurice)
- zabezpečovanie prísunu agrokomodít (kukurice) do sušiarne
- prax a skúsenosti s obsluhou nakladača je podmienkou
- možnosť každoročnej spolupráce - brigády počas jesennej kukuričnej kampane
- práca v 12 hodinových smenách, vrátane nočných a víkendových smien
- príplatky za nadčasy, nočnú prácu, sobotu a nedele v zmysle Zákonníka práce

• Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
• Príplatky za nadčasy, soboty, nedele, sviatky a iné v súlade so Zákonníkom práce
• Kompletný pitný režim na pracovisku
• Finančný príspevok na stravovanie s príspevkom zo sociálneho fondu

Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.
Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technického zamerania - poľnohospodárstvo, stavebníctvo, strojárstvo,

Ostatné znalosti

Obsluha bagrového nakladača - Pokročilý
Práca na vysokozdvižnom vozíku - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:
- Skúsenosti s obsluhou čelných nakladačov, stavebných strojov
- Prax a skúsenosti s prácou na podobnej pozícii v poľnohospodárstve alebo stavebníctve
- Technické znalosti, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť
- Zodpovedný prístup, čistý register trestov

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3761766  Dátum zverejnenia: 11.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac