850 EUR

Referentka podateľne - Back office

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)
850 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame novú pracovnú pozíciu a rozširujeme tím podateľne o ďalšiu pracovnú pozíciu Referentka podateľne na oddelení Back office.
Hľadáme samostatnú, precíznu, dôslednú a lojálnu kolegyňu, ktorej hlavné úlohy budú:
- Správa spisovej služby – podateľňa: spracovanie prijatej pošty, sumarizovanie pošty určenej na odoslanie
- Podávanie zásielok na pošte, preberanie pošty
- Vedenie registratúrnych denníkov
- Zabezpečenie kolobehu registrovaných záznamov
- Zakladanie záznamov a dokumentov do zložiek, zoraďovanie a označovanie
- Usporiadanie, triedenie, uloženie registratúrnych záznamov
- Spracovanie, sprístupňovanie a využívanie archivovaných dokumentov
- Vyhľadávanie a poskytovanie prístupu k registratúrnym záznamom
- Zabezpečovanie ochrany archivovaných dokumentov
- Scanovanie a spracovanie elektronických súborov
- Zodpovednosť za korektné zadávanie informácií do informačného systému Navision
- Príprava, kompletizácia, obeh a archivácia všetkých dodávateľských a odberateľských zmlúv
- Príprava, kompletizácia, obeh a archivácia objednávok na nákup a predaj

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 850,- € / brutto (v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)

Čo Vám ponúkame navyše:
- Stabilné a perspektívne zamestnanie v silnej slovenskej skupine významných spoločností
- Príspevok na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- Zľavy na ubytovenie v partnerských ubytovacích zariadeniach v SR
- Kompletný pitný režim na pracovisku
- Otvorenú a neformálnu firemnú kultúru
- Odmeny pri pracovných jubileách

Motivačný list spolu so životopisom zašlite na adresu: [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, dovolíme si však odpovedať tým, ktorí spĺňajú požadované kritériá.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť INTERAGROS, a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Europskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Fakturácia - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálna kandidátka má aspoň 2 roky praxe v administratíve na podobnej pozícii, ale uvítame aj šikovnú absolventku, ktorá má skutočnú chuť pracovať na sebe a ktorá počas štúdia brigádnicky pracovala v administratíve.
Ak si navyše precízna a zodpovedná, vieš pracovať samostatne, je možné sa na Teba spoľahnúť, máš vypestovanú vytrvalosť a si lojálna, si naša vhodná kandidátka.

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov, agrobiznis a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Piešťanská 3
917 01 Trnava
ID: 3671239   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 850,- € / brutto (v závislosti od kvalifikácie a relevantných pracovných skúseností)