Reagujte bez životopisu

Pomocný robotník v sklade agrokomodít v Šuranoch

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
Šurany
Termín nástupu
asap (príp. dohodou)
780 EUR/mesiac(od 780, - € + 13. plat, príplatky za nadčasy, soboty, nedele a sviatky nad rámec zákona)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práce pri nakládke a vykládke tovaru a agrokomodít
- Pomocné práce pri obsluhe technických zariadení
- Pomocné práce pri čistení, sušení a skladovaní komodít
- Zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch a v celom areáli
- Pomoc a asistencia pri vzorkovaní komodít
- Nahlasovanie prípadných porúch
- Ďalšie pomocné práce podľa pokynov vedúceho strediska

Čo Vám ponúkame navyše:
- Stabilné, seriózne zamestnanie a zázemie silnej a významnej slovenskej spoločnosti
- Príplatky za soboty a nedele nad rámec Zákonníka práce, ostatné príplatky v rámci platného Zákonníka práce v plnom rozsahu
- 13.plat
- Príspevok zamestnávateľa na III. pilier doplnkového dôchodkového sporenia
- Zľavovú kartu na nákup pohonných hmôt
- Kompletný pitný režim na pracovisku, finančný príspevok na stravovanie / stravné lístky
- Zľavy na nákupy u našich vybraných obchodných partnerov
- Zľavy na rekreácie v partnerských hoteloch v SR
- Vernostné odmeny pri pracovných jubileách
- Príjemný pracovný kolektív

Spoločnosť INTERAGROS a.s. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.
Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SOU / USO technického zamerania - strojárstvo, stavebníctvo, elektrotechnika, poľnohospodárstvo

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Vysokozdvižný vozík (VZV) - Základy
Stavebné stroje - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Technické znalosti, manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
Výhodou je prax alebo osvedčenie pre obsluhu VZV alebo čelných nakladačov (aj neplatné, obnovíme na náklady spoločnosti)
Iné vhodné osvedčenie technického zamerania (strojnícky preukaz výhodou)
Zručnosť pre vykonávanie drobných opráv technologických zariadení
Zodpovednosť, bezúhonnosť

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3566502  Dátum zverejnenia: 14.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac