Hlavný/á účtovník/čka

INTERAGROS, a. s.

Miesto práce
okres Trnava, okres Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- zabezpečenie a spracovanie mesačných a ročných účtovných závierok v rozsahu a termínoch stanovených spoločnosťou
- aktívna spolupráca pri nastavovaní procesov v spoločnosti
- zodpovednosť za správnosť metodiky účtovania
- inventarizácia záväzkov, pohľadávok, majetku
- vypracovanie daňového priznania na daň z príjmov PO a súvisiacich štatutárnych výkazov
- spracovanie ostatných daňových priznaní vyplývajúcich z činnosti spoločnosti
- mesačné spracovanie priznaní k DPH
- inventarizácia účtov (fyzické a dokladové inventúry), príprava podkladov pre audit
- komunikácia s daňovým úradom, štátnymi inštitúciami a s daňovými poradcami a audítormi
- spracovanie štatistických výkazov, NBS výkazov
- dohľad nad platbami, pohľadávkami a záväzkami

- pružný pracovný čas
- zdokonaľovacie, legislatívne školenia
-zamestnanecké benefity

V prípade Vášho záujmu, prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis na mailovú adresu : [email protected]
Spätne budeme kontaktovať iba tých uchádzačov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám a predstavám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- znalosť softvéru Navision je výhodou
- práca s PC na používateľskej úrovni
- dobré komunikačné zručnosti
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre prácu v tíme

Spoločnosť INTERAGROS a.s. pôsobí na slovenskom a zahraničnom trhu už od roku 2000. Jej hlavná činnosť spočíva v nákupe a predaji agrokomodít: osív, plodín, chemických ochranných prostriedkov, hnojív. INTERAGROS a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností, ktorých core businessom je agrobiznis, výroba biopalív, liehu, liehovín a nealkoholických nápojov a komoditný trading.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3200588  Dátum zverejnenia: 28.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou