Asistent/ka e-shopového obchodu

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
650€ brutto (garantovaná zložka mzdy) + provízie podľa výšky obratu (0-500€ )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie objednávok z e-shopu
- Administrácia logistiky objednávok / zabezpečenie plynulej expedície tovaru
- Objednávanie tovaru na lokálny sklad
- Komunikácia so skladom
- Komunikácia so zákazníkom
- Kontrola legislatívnych požiadaviek na produkty (etikety, návody)
- Tvorba produktových popisov
- Spracovanie reklamácií
- Spracovanie vráteného tovaru od zákazníkov

- Ročný finančný bonus
- Príspevok zamestnávateľa na stravné
- Príspevok na zdravú výživu
- Platené voľno
- Akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov
- Príspevok na školenie
- Zľava na nákup tovaru na osobné motorové vozidlá
- Možnosť bezplatného parkovania v mieste pracoviska

Informácie o výberovom konaní

Životopis v slovenskom jazyku
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom
Pracovný pomer na dobu neurčitú

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- precízny prístup k plneniu zadaných úloh
- ochota pracovať a riešiť úlohy do konca
- základná znalosť balíka MS Office (Excel, Word)
- aktívny prístup k riešeniu problémov a práci
- zodpovednosť a dôslednosť pri plnení úloh

Medzinárodná spoločnosť Inter Cars pôsobí v 14 krajinách Európy, od roku 2005 aj na slovenskom trhu. Je jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily na Slovensku. V jej ponuke je aj široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie a zariadenie pre vybavenie dielne. 25 pobočiek na Slovensku, použitie najmodernejších riešení logistiky a skladovania dielov garantujú vysokú dostupnosť tovaru, rýchle vyskladnenie a dodávky objednaného tovaru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ivánska cesta 2
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Kubinová
E-mail: poslať životopis
ID: 3466724   Dátum zverejnenia: 9.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   650€ brutto (garantovaná zložka mzdy) + provízie podľa výšky obratu (0-500€ )