Area Sales Manager (automobilové diely)

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Ivánska cesta 2, Bratislava, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* zodpovedá za prácu obchodného tímu v rámci prideleného regiónu / pobočky BB, ZV, LC, RK, NO /
* zodpovedá za spoluprácu a komunikáciu so zákazníkmi / autoservis, predajňa s náhradnými dielmi/
* koordinuje promočné aktivity a marketingové materiály pre zákazníkov
* spracováva krátkodobé a dlhodobé plány predaja
* zodpovedá za plnenie objemových a maržových cieľov
* komunikuje s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
* pravidelne reportuje a podáva spätnú väzbu
* monitoruje konkurenciu

* práca pre úspešnú nadnárodnú spoločnosť
* služobný automobil aj na súkromné účely, telefón, notebook
* motivujúce platové ohodnotenie
* zľava na firemné produkty
* školenia a iné benefity
* pracovnú zmluvu na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* minimálne 3 ročná skúsenosť na podobnej pozícii / segment s náhradnými dielmi výhodou/
* skúsenosť s vedením väčšieho tímu
* pragmatický a pro-aktívny prístup
* vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
* samostatnosť
* tímový duch

Medzinárodná spoločnosť Inter Cars pôsobí v 14 krajinách Európy, od roku 2005 aj na slovenskom trhu. Je jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily na Slovensku. V jej ponuke je aj široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie a zariadenie pre vybavenie dielne. 25 pobočiek na Slovensku, použitie najmodernejších riešení logistiky a skladovania dielov garantujú vysokú dostupnosť tovaru, rýchle vyskladnenie a dodávky objednaného tovaru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ivánska cesta 2
821 04 Bratislava
ID: 3281439   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou