Rozvoz ND

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Ivánska cesta 2, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Ponúkaný plat (brutto)
600-800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz náhradných dielov pre velkoobchodných zákazníkov v rámci bratislavského kraja. Práca v sklade, príprava tovaru.

Práca v zaujímavom odvetví, možnosť karierného rastu, nápoje zdarma, možnosť nákuúpu za zamestnanecké ceny.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, orientácia na zákazníka, dochvílnosť, zodpovednosť.

Medzinárodná spoločnosť Inter Cars pôsobí v 14 krajinách Európy, od roku 2005 aj na slovenskom trhu. Je jedným z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily na Slovensku. V jej ponuke je aj široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie a zariadenie pre vybavenie dielne. 25 pobočiek na Slovensku, použitie najmodernejších riešení logistiky a skladovania dielov garantujú vysokú dostupnosť tovaru, rýchle vyskladnenie a dodávky objednaného tovaru.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ivánska cesta 2
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Roland Sikhart
E-mail: poslať životopis
ID: 3199860   Dátum zverejnenia: 10.1.2018