1 200 - 1 500 EUR

Obchodný zástupca, Odborný predajca automobilové diely Nitra

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného uchádzača na obsadenie pracovnej pozície Obchodný zástupca, odborný predajca do Nitry

Náplň práce:
  • Vytváranie ponúk, predaj sortimentu z kategórie osobné automobily
  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Poskytovanie odborných informácií
  • Vyhľadávanie obchodných kontaktov
  • Starostlivosť o existujúcu klientelu, riešenie vzniknutých problémov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200

Služobné auto aj na súkromné účely. Práca v mladom kolektíve. Provízne ohodnotenie. Možnosť výhodného nákupu ND na súkromné účely. Osobnostný rast. Školenia a motivačný program. Zázemie medzinárodne úspešnej firmy.

Ak máte záujem ďalej rozvíjať svoje schopnosti v rámci silnej medzinárodnej spoločnosti a spĺňate nami požadované kritériá, neváhajte a zašlite nám svoj životopis . Pri zasielaní svojho životopisu uveďte prosím miesto výkonu práce, o ktoré máte záujem.
Vopred sa ospravedlňujeme, ale vzhľadom na veľké množstvo uchádzačov a zaslaných žiadostí o zamestnanie nie je možné odpovedať všetkým z Vás. Preto budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť objednávania, predaj dielov pre osobné vozidlá alebo servis
  • Znalosť elektronických katalógov

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá je najväčším dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu a pridaných zákazníckych služieb. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo.

Distribuujeme produkty známych a renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu, efektivitu a cenu. Klientom poskytujeme nadštandardný zákaznícky servis, produktové, sezónne a cenové akcie, stálym odberateľom vernostný program, poradenstvo a školenia týkajúce sa sortimentu a garážového vybavenia, služby správy vozového parku firiem, partnerské financovanie a asistenčné služby.

Prečo práve k nám?
„S nami je Vaša budúcnosť v dobrých rukách.“ Je pre nás dôležité, ako sa u nás cítite. U nás nájdete ľudskú atmosféru, nepotrebujeme sa na nič hrať. Prioritou sú pre nás dôvera, priateľskosť, otvorenosť a úprimnosť vo vzťahoch a komunikácii. Vzájomne sa podporujeme, pomáhame si, denné firemné výzvy riešime spoločne. Nerobíme rozdiely medzi šéfom a zamestnancami. Počúvame Vaše názory, podporujeme a realizujeme zaujímavé nápady. Schopným a motivovaným ľuďom umožňujeme profesijný i kariérny rozvoj a u nás to nie je o tom, aké vzdelanie ste v živote dosiahli. Nezabúdame ani na to, že je potrebné mať dostatočný priestor ako pre pracovnú sebarealizáciu, tak aj pre osobný život.

To je Inter Cars.
• Profesionálny prístup a odbornosť našich kolegov.
• Dostupnosť požadovaného tovaru.
• Včasné a kvalitné dodanie tovaru.
• Zákaznícky servis so širokou škálou výhod.
• Vybudovanie kvalitných obchodných vzťahov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ivánska cesta 2
821 04 Bratislava
ID: 2393262   Dátum zverejnenia: 9.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200