Personálny a mzdový špečialista

Intel Call, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacbonusy, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizovať kompletné spracovanie mzdovej agendy spoločnosti,
- spracovávať výkazy a hlásenia pre poisťovne,
- tvoriť prehľady a ročné hlásenia o dani z príjmov,
- prihlasovať, odhlasovať zamestnancov z/do poisťovní,
- viesť personálne zložky zamestnancov,
- aktualizovať zmeny údajov zamestnancov v mzdovom systéme,
- tvoriť výstupné reporty podľa zadania, vypracovávať štatistické výkazy,
- poskytovať poradenstvo klientom podľa požiadavky (v rozsahu vedomostí zamestnanca)

- práca v dynamickom tíme
- zľavy a benefity od našich partnerov
- zamestnanecké zľavy a iné výhody
- priestor pre odborný a kariérny rast,
- veľa príležitostí pre získavanie nových informácií a skúseností,
- možnosť sebarealizácie - veľký priestor pre prinášanie nových nápadov a riešení,
- podpora vzdelávania,
- odmeňovací systém a rozsiahly systém benefitov,
- ponúkame vysokú mieru samostatnosti a s tým spojenú aj zodpovednosť

Informácie o výberovom konaní

- kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Personalistika - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- flexibilita, zodpovednosť, empatia
- vysoké pracovné nasadenie
- lojálnosť
- hľadáme skúseného mzdového účtovníka/mzdovú účtovníčku,
- hľadáme tímového hráča,
- znalosť Zákonníka práce a predpisov upravujúcich oblasť miezd podmienkou,
- schopnosť samostatne pracovať,
- ochota učiť sa nové veci

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2009 ešte ako súčasť ZAREN a Ecohome Services. V roku 2018 sme sa pretransformovali na samostatnú organizáciu poskytujúcu služby nielen materskej firme, ale aj externému prostrediu. Firma stojí na ľuďoch s 20-ročnými skúsenosťami v tomto biznise. Dokážeme dohodnúť viac ako 4000 obchodných stretnutí za mesiac. Doposiaľ sme spolupracovali na 115 individuálnych projektoch.

Studená 4B/18496
821 04 Bratislava
ID: 3676174  Dátum zverejnenia: 14.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac