Skladník/manipulačný pracovník

INTECO s.r.o.

Miesto práce
Štrková 23, Žilina
1 100 EUR/mesiacKu mzde je vyplácaná variabilná zložka mzdy a všetky príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme slovenská spoločnosť zameraná na strojársku výrobu. Do svojho tímu hľadáme nového kolegu, schopného samostatne, s pozitívnym prístupom pracovať na zverených úlohách, každodenne komunikovať s kolegami z ostatných oddelení. Ponúkame stabilné pracovné miesto, príležitosť naučiť sa veľa nového v inovatívnom modernom prostredí, s príjemnou firemnou kultúrou.

Vašou náplňou práce bude:

-fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu, kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných
dokumentov

-ukladanie a skladovanie tovarov

-príprava, balenie, nakládka a vykládka tovarov

-manipulácia s tovarom pomocou vysokozdvižného vozíka (platný preukaz obsluhy VZV)

-zaisťovanie bezpečnosti tovarov

-príprava tovarov na expedíciu

-udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach

-spolupráca na inventúrach tovarov v sklade​

-stabilná práca v stabilnej spoločnosti na trvalý pracovný pomer
-zamestnanecké prémie
-odmeny pri životných jubileách, príspevok pri narodení dieťaťa a svadbe
-občerstvenie na pracovisku
-firemné akcie
-jednozmenný pracovný čas
-práca v novovybudovaných priestoroch

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem a za zaslanie Vášho životopisu.
Záujem každého kandidáta starostlivo a uvážlivo posúdime, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pracovný pohovor v sídle našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

-ochota a chuť učiť sa nové veci
​-skúsenosti so skladovým hospodárstvom
​-dobré organizačné, komunikačné schopnosti, práca v tíme
​-flexibilita, adaptabilita, schopnosť pohotovo reagovať a doťahovať veci do konca
​-spoľahlivosť
​-príjemné vystupovanie​

Sme strojárska firma zameraná na zákazkovú výrobu malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Výrobu realizujeme na vlastných CNC strojoch značky HURCO a DOOSAN v novovybudovaných moderných priestoroch. Viac informácií na stránke www.inteco.sk
ID: 4811931  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac