Asistent/ka nákupného oddelenia

INTECO s.r.o.

Miesto práce
Štrková 23, Žilina
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúseností uchádzača a bude predmetom osobného rokovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme nového kolegu na pracovnú pozíciu asistenta nákupného oddelenia. Vašou úlohou bude vykonávať rôzne administratívne činnosti súvisiace s nákupom materiálu a komponentov do výroby. Nepožadujeme dlhoročné skúsenosti, prioritou je chuť do práce a učenia.

Hlavná náplň práce:
- Zodpovednosť za nákup materiálu a komponentov do výroby
- Vystavovanie a evidencia objednávok vo výrobnom a skladovom systéme
- Sledovanie stavu plnenia vystavených objednávok
- Monitoring skladových zásob výrobného materiálu
- Vykonávanie dopytov a následné vyhodnocovanie ponúk
- Vyhľadávanie potenciálnych dodávateľov
- Spolupráca pri plánovaní výroby na základe dostupnosti vstupného materiálu
- Identifikácia možností úspor nákladov
- Plnenie úloh zadaných nadriadeným a pomoc pre ostatných administratívnych zamestnancov oddelenia výroby a obchodu

- možnosť vzdelávania, profesionálneho a osobného rastu
- priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
- zamestnanecké prémie
- príspevok pri narodení dieťaťa
- firemné akcie
- jazykové vzdelávanie
- jednozmenný pracovný čas
- práca v novovybudovanej výrobnej hale

Ďakujeme všetkým ,ktorí majú záujem o uvedenú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, príp. strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

skúsenosť so skladovým hospodárstvom
chuť učiť sa nové veci
technické myslenie
soft skills - precíznosť, organizačné schopnosti, komunikačné schopnosti, tímový hráč
schopnosť doťahovať veci do konca

Sme strojárska firma zameraná na zákazkovú výrobu malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Výrobu realizujeme na vlastných CNC strojoch značky HURCO a DOOSAN v novovybudovaných moderných priestoroch. Viac informácií na stránke www.inteco.sk
ID: 4476133  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac