Asistent obchodného oddelenia

INTECO s.r.o.

Miesto práce
Štrková 23, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiacMzda závisí od znalosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, schopného samostatne a s pozitívnym prístupom pracovať na zverených úlohách, každodenne komunikovať s našimi obchodnými partnermi a kolegami z iných oddelení a byť súčasťou firmy so strojárskym zameraním. Ponúkame stabilné pracovné miesto u slovenského zamestnávateľa, príležitosť naučiť sa veľa nového v inovatívnom modernom prostredí a v príjemnej firemnej kultúre. Pracovnou náplňou sú štandardné referentské činnosti ako:

- denné administratívne úlohy spojené s chodom spoločnosti (správa emailovej a telefonickej komunikácie s dodávateľmi a odberateľmi)
- vytváranie príjmových a dodacích listov, zadávanie údajov do firemného informačného systému, tvorba faktúr a podkladov pre účtovné oddelenie
- vystavovanie objednávok, jednoduchých cenových ponúk, kontrola a dohľad nad potvrdenými dobami dodania
- archivácia dokumentov, správa registratúry spoločnosti
- tvorba prehľadov v Exceli, vytváranie logistických štítkov
- podpora a plnenie pokynov riaditeľa firmy a ostatných oddelení v prípade potreby

• stravné lístky v hodnote 4,80 Eur
• zamestnanecké prémie,
• firemné akcie
• kurz anglického jazyka
• možnosť odborného a kariérneho rastu,
• jednozmenný pracovný čas od 07:00 - 15:30

Prosím o zaslanie životopisu, vybraných kandidátov pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientom, zodpovednosť a proaktívny prístup k práci, ochota učiť sa

Sme strojárska firma zameraná na zákazkovú výrobu malých a stredných sérií súčiastok pre rôzne odvetvia priemyslu, najmä pre železničný priemysel. Výrobu realizujeme na vlastných CNC strojoch značky HURCO a DOOSAN v novovybudovaných moderných priestoroch. Viac informácií na stránke www.inteco.sk
ID: 3870521  Dátum zverejnenia: 16.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac